![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2023/06/geniki-syneleysi-eps-irakleioy-28-06-2023-1-3.jpg)
Με τα καλύτερα λόγια για τον Γιώργο Φανουράκη μίλησε ο πρόεδρος της ΕΠΣΗ.
Στο πλαίσιο της γενικής συνέλευσης της ΕΠΣΗ, ο Νίκος Τζώρτζογλου έδωσε δημόσια τα εύσημα στο μέλος της διοίκησης της Ένωσης για όλη του την παρουσία και προσφορά τα τελευταία χρόνια.
Πιο συγκεκριμένα ο Ν. Τζώρτζογλου έδωσε τα εύσημα για τις πρωτοποριακές ιδέες του Γ. Φανουράκη, όπως για παράδειγμα το Final Four του Κυπέλλου ΕΠΣΗ, μία κίνηση που γνώρισε σημαντική επιτυχία.