![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2023/05/aygenakis-zervos-pitsoylis.jpg)
Ο Βουλευτής Ν. Ηρακλείου, Λευτέρης Αυγενάκης, παρακολούθησε εχθές τον τελικό γυναικών, μεταξύ της Γαλλίας και της Ισπανίας, του CEV BechVolley Nations Cup 2023, στο Krteros Beach Sports Center.
Όπως ανέφερε ο κ. Αυγενάκης πρόκειται για ακόμα μία μεγάλη διοργάνωση, η οποία σηματοδοτεί το ξεκίνημα πολλών αθλητικών γεγονότων που θα πραγματοποιηθούν στο Karteros Beach Sports Center αυτό το καλοκαίρι, με αποκορύφωμα τους 3ους Μεσογειακούς Παράκτιους Αγώνες (9-16
Σεπτεμβρίου).
ADVERTISING
Εδώ η σχετική ανάρτηση του κ. Αυγενάκη: