![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2021/01/panachaiki-ofi.jpg)
Με ανακοίνωση που εξέδωσε το Δ.Σ. του ΟΦΙ θέλησε να ευχαριστήσει το αντίστοιχο της Παναχαϊκής και ειδικά τον πρόεδρο κ. Μπάρλο Γεώργιο για την άριστη φιλοξενία.
Αναλυτικά η ανακοίνωση του ΟΦΙ αναφέρει: «Το Δ.Σ. του ΟΦΙ ευχαριστεί θερμά το Δ.Σ. της Παναχαικής και ειδικά τον πρόεδρο της κ. Μπάρλο Γεώργιο για την άριστη φιλοξενία που έτυχε η αποστολή του ΟΦΙ στην Πάτρα. Επιφυλασσόμαστε στον δεύτερο γύρο».