![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2023/01/digkozis-750x500.jpg)
Ξαφνικό «διαζύγιο» στον ΟΦ Ιεράπετρας!
Συγκεκριμένα, όπως ανακοίνωσε η ομάδα της Ιεράπετρας, παρελθόν από την τεχνική ηγεσία αποτελεί ο Άγγελος Διγκόζης, με τον ΟΦΙ να τον ευχαριστεί για τη προσφορά του.
Επί των ημερών του, ο ΟΦΙ παρά τα πολλά προβλήματα, πραγματοποίησε μια εξαιρετική πορεία, αφήνοντας την ομάδα στην πέμπτη θέση, κερδίζοντας άνετα την παραμονή, ενώ είναι αήττητη στα έξι τελευταία παιχνίδια.
ADVERTISING
Αναλυτικά η ανακοίνωση: «Η ΠΑΕ ΟΦΙ ανακοινώνει ότι λύθηκε η συνεργασία της ομάδας μας με τον προπονητή κ. Αγγελο Διγκόζη. Τον ευχαριστούμε για την προσφορά του στον ΟΦΙ και του ευχόμαστε καλή συνέχεια στην καριέρα του».