![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2023/01/chersonisos-anthestion34-750x500.jpg)
Μία ακόμα νίκη πανηγύρισε ο Ανθεστίων στο πρωτάθλημα της Α1 ΕΠΣΗ, επικρατώντας 3-0 των Δειλινών για την 25η αγωνιστική.
Στατιστικά παίκτη
Φωτόπουλος Ιωάννης | ![]() |
37' | ||
Κεφάκης Μιχαήλ | ![]() |
83' | ||
Κεφάκης Μιχαήλ | ![]() |
84' |
ADVERTISING
Η ομάδα του Βασίλη Πλεσίτη, συνέχισε νικηφόρα, πετυχαίνοντας ένα γκολ στο πρώτο μέρος με τον Φωτόπουλο, ενώ στην επανάληψη ο Κεφάκης με δύο προσωπικά του τέρματα, κατάφερε να διαμορφώσει το 3-0.
Τα Δειλινά, είχαν καλή παρουσία στο παιχνίδι, με αρκετά νεαρά παιδιά στη σύνθεσή τους, κάτι που κάνουν καθ’ όλη τη διάρκεια της σεζόν, αποκτώντας πολύτιμες εμπειρίες για το μέλλον.
Οι συνθέσεις των δύο ομάδων
ADVERTISING
![ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2022/07/anthestion-logo-150x150.png)
![ΔΕΙΛΙΝΑ ΔΕΙΛΙΝΑ](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2020/09/pao-deilinon-logo-150x150.png)