MATCHCENTER

Σήμερα (07/11) η κλήρωση της Γ’ Εθνικής

Με όλες τις εκκρεμότητες να έχουν τακτοποιηθεί στη Γ’ Εθνική, η κλήρωση των 5 ομίλων του πρωταθλήματος θα πραγματοποιηθεί σήμερα Δευτέρα (7/11), στις 13:00 στα γραφεία της ΕΠΟ.

Η κλήρωση θα γίνει χωρίς την παρουσία εκπροσώπων ομάδων, ενώ θα μεταδοθεί σε live streaming.

Αναλυτικά η ανακοίνωση: «Τη Δευτέρα 7 Νοεμβρίου και ώρα 13:00 θα διενεργηθεί, στις εγκαταστάσεις της ΕΠΟ στο Πάρκο Γουδή, η κλήρωση για τον καταρτισμό του αγωνιστικού προγράμματος του Πρωταθλήματος Γ’ Εθνικής 2022-23.

ADVERTISING

Η διαδικασία θα πραγματοποιηθεί χωρίς την παρουσία εκπροσώπων των ομάδων και θα καλυφθεί σε Live streaming από το epo.gr».

Ο τελικός καταρτισμός των 5 ομίλων της Γ’ Εθνικής:

1ος όμιλος

ADVERTISING

ΕΠΣ Έβρου: Αλεξανδρούπολη FC
ΕΠΣ Θράκης: Πανθρακικός
ΕΠΣ Καβάλας: Βύρωνας, Καβάλα, Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου, Νέστος Χρυσούπολης
ΕΠΣ Ξάνθης: Άρης Αβάτου, Ορφέας Ξάνθης
ΕΠΣ Σερρών: Απόλλων Παραλιμνίου
ΕΠΣ Μακεδονίας: Θερμαϊκός, Καμπανιακός, Ποσειδώνας Νέας Μηχανιώνας, Καμπανιακός, Αγροτικός Αστέρας
ΕΠΣ Δράμας: Δόξα Δράμας, Πανδραμαϊκός

2ος όμιλος

ΕΠΣ Κοζάνης: Κοζάνη, ΑΕΠ Κοζάνη, Μακεδονικός Φούφα
ΕΠΣ Χαλκιδικής: ΑΟ Χανιώτης
ΕΠΣ Κιλκίς: ΠΑΟΚ Κρηστώνης
ΕΠΣ Πέλλας: Θύελλα Σαρακηνών, Εδεσσαϊκός
ΕΠΣ Καστοριάς: Καστοριά
ΕΠΣ Πιερίας: Πιερικός, Σβορώνος, Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΕΠΣ Θεσσαλίας: Ολυμπιακός Βόλου
ΕΠΣ Λάρισας: Ελασσόνα, Δωτιέας Αγιάς

ADVERTISING

3ος όμιλος

ΕΠΣ Τρικάλων: ΑΟ Τρίκαλα, Φήκη, Διγενής Νεοχωρίου
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας: Παναγρινιακός, Ναυπακτιακός Αστέρας
ΕΠΣ Βοιωτίας: ΑΟ Υπάτου
ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας: Απόλλων Πάργας, Τηλυκράτης Λευκάδας
ΕΠΣ Εύβοιας: Χαλκίδα
ΕΠΣ Ζακύνθου: Ζάκυνθος
ΕΠΣ Δυτ. Αττικής: Πανελευσινιακός, Βύζας Μεγάρων
ΕΠΣ Κέρκυρας: Λευκίμμη, Αστέρας Πετριτή

4ος όμιλος

ADVERTISING

ΕΠΣ Αργολίδας: Ερμιονίδα, Παναργειακός, Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
ΕΠΣ Αχαΐας: Πάτραι
ΕΠΣ Αθηνών: Πανιώνιος
ΕΠΣ Ηλείας: Αίας Γαστούνης, Πανηλειακός
ΕΠΣ Λακωνίας: Πανγυθεατικός
ΕΠΣ Μεσσηνίας: ΑΟ Διαβολιτσίου
ΕΠΣ Δωδ/νήσου: ΑΕ Πυλίου Κω, Ιάλυσος, Ρόδος
ΕΠΣ Κυκλάδων: ΑΕ Μυκόνου
ΕΠΣ Λέσβου: Αιολικός

5ος όμιλος

ΕΠΣ Αθηνών: Άγιος Ιερόθεος, Αγία Παρασκευή, Άρης Πετρούπολης, Φωστήρας
ΕΠΣ Πειραιά: Κερατσίνι, Εθνικός, ΑΕ Μοσχάτου
ΕΠΣ Ανατ. Αττικής: Θύελλα Ραφήνας, Μαρκό
ΕΠΣ Ηρακλείου: Γιούχτας, ΑΟ Τυμπάκι, Πόρος, Αλμυρός Γαζίου
ΕΠΣ Λασιθίου: Άγιος Νικόλαος

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Click to Hide Advanced Floating Content