![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2022/09/linto-mochos-filiko-24-09-2022-162-750x500.jpg)
Με δύο παιχνίδια ολοκληρώνεται το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής του 2ου ομίλου της Α2 ΕΠΣΗ.
Πιο συγκεκριμένα ο Μοχός μετά την επιβλητική εμφάνιση κόντρα στον Αετό Ανωγείων με 5-2, οι κιτρινομπλέ αγωνίζονται στην έδρα τους και θέλουν μόνο τη νίκη για να συνεχίσουν το απόλυτο. Το έργο τους μόνο εύκολο που δεν είναι, αφού ο Ζαρός θα μεταβεί στον Μοχό με στόχο το θετικό αποτέλεσμα έχοντας και την ψυχολογία μετά τη νίκη στην πρεμιέρα.
Στο άλλο ματς της ημέρας, ο Αετός Ανωγείων, μετά την ήττα στην πρεμιέρα παίζει ξανά στην έδρα του και θέλει το πρώτο θετικό αποτέλεσμα κόντρα στην Παλιανή, η οποία νίκησε στην πρεμιέρα τον Γιούχτα 2010 και θέλει να συνεχίσει με το απόλυτο στο πρωτάθλημα.
ADVERTISING
Το πρόγραμμα της ημέρας και τα αποτελέσματα: