Super League: Το πλήρες πρόγραμμα της σεζόν 2022-23!

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση του Πρωταθλήματος Super League για την αγωνιστική περίοδο 2022-23.

Δείτε το πρόγραμμα ανά αγωνιστική:

1η Αγωνιστική
20 – 21 Αυγούστου 2022
ΑΡΗΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΟΦΗ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΟΚ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ AEK
2η Αγωνιστική
27 – 28 Αυγούστου 2022
AEK ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΟΦΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΑΡΗΣ
ΠΑΟΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
3η Αγωνιστική
03 – 04 Σεπτεμβρίου 2022
AEK ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΑΟΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΟΦΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
4η Αγωνιστική
10 – 11 Σεπτεμβρίου 2022
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΟΦΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ AEK
ΠΑΟΚ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
5η Αγωνιστική
17 – 18 Σεπτεμβρίου 2022
ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΦΗ ΠΑΟΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ AEK
6η Αγωνιστική
01 – 02 Οκτωβρίου 2022
AEK ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΟΦΗ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΟΚ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
7η Αγωνιστική
08 – 09 Οκτωβρίου 2022
ΑΡΗΣ AEK
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΟΚ
ΟΦΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
8η Αγωνιστική
15 – 16 Οκτωβρίου 2022
AEK ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΟΚ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΟΦΗ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
9η Αγωνιστική
22 – 23 Οκτωβρίου 2022
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ AEK
ΟΦΗ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
10η Αγωνιστική
29 – 30 Οκτωβρίου 2022
AEK ΠΑΟΚ
ΑΡΗΣ ΟΦΗ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
11η Αγωνιστική
05 – 06 Νοεμβρίου 2022
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ AEK
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΗΣ
ΟΦΗ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
12η Αγωνιστική
09 – 10 Νοεμβρίου 2022
AEK ΟΦΗ
ΑΡΗΣ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΑΟΚ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
13η Αγωνιστική
12 – 13 Νοεμβρίου 2022
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ AEK
ΟΦΗ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΟΚ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΡΗΣ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ADVERTISING

14η αγωνιστική: 21-22/12
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ
ΟΦΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΟΚ
AEK ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
15η αγωνιστική: 28-29/12
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ AEK
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΦΗ
ΑΡΗΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΟΚ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
16η αγωνιστική: 04-05/01
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ AEK
ΠΑΟΚ ΑΡΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΦΗ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
17η αγωνιστική: 07-08/01
ΑΡΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΦΗ
AEK ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΠΑΟΚ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
18η αγωνιστική: 14-15/01
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ ΟΦΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
AEK ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
19η αγωνιστική: 21-22/01
ΙΩΝΙΚΟΣ AEK
ΟΦΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΟΚ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
20η αγωνιστική: 28-29/01
AEK ΑΡΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΟΚ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΦΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
21η αγωνιστική: 04-05/02
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ AEK
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΡΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΠΑΟΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΦΗ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
22η αγωνιστική: 11-12/02
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ
AEK ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΟΦΗ
ΑΡΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΟΚ
23η αγωνιστική: 18-19/02
ΠΑΟΚ AEK
ΟΦΗ ΑΡΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
24η αγωνιστική: 25-26/02
AEK ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΟΦΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΟΚ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
25η αγωνιστική: 04-05/03
ΟΦΗ AEK
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΑΡΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΠΑΟΚ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
26η αγωνιστική: 11-12/03
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
AEK ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΟΦΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΠΑΟΚ
ΑΡΗΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.