Το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής του παιδικού πρωταθλήματος ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Γνωστοποιήθηκε το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος του ΔΟΠΑΦΜΑΗ για το ερχόμενο σαββατοκύριακο (21-22/5).

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής:

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07     Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ    ΑΓΩΝ. 11Χ11  

ADVERTISING

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΣΑΒ.  21/5/2022 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΑΝΤΙΑ ΣΑΒ.  21/5/2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07    Β΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ            ΓΗΠΕΔΟ :  ΕΓΟΗ         ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΕ  ΚΡΗΤΩΝ ΟΦΗ ΣΑΒ. 21-05-2022 10.00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΣΑΒ. 21-05-2022 11.00
ΠΟΡΟΣ ΟΦΑ ΣΑΒ. 21-05-2022 12.00

ADVERTISING

  

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09      Α΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ          ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ            ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΟ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΣΑΒ. 21-05-2022 10.00
ΠΑΕ ΟΦΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΣΑΒ. 21-05-2022 11.00
ΡΕΠΟ  ΠΟΑ 1 ΣΑΒ. 21-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ADVERTISING

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ       ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΣΑΒ. 21-05-2022 9.00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣ. 1 ΑΟΑΝ ΣΑΒ. 21-05-2022 10.00
ΛΙΝΤΟ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΣΑΒ. 21-05-2022 11.00
ΠΑΟ 2 ΠΟΑ 2 ΣΑΒ. 21-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09    Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΜΙΝΩΙΚΗΣ  ΑΓΩΝ. 11Χ11

ADVERTISING

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ  ΠΟΑ 3 ΣΑΒ. 21-05-2022 9.00
ΦΑΙΣΤΟΣ ΛΙΝΤΟ 3 ΣΑΒ. 21-05-2022 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΑΝΤΙΑ ΣΑΒ. 21-05-2022 11.00
ΡΕΠΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΣΑΒ. 21-05-2022 ΡΕΠΟ

                                                                    

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09    Δ ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ :   ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ   ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΣΑΒ. 21-05-2022 9.00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΣΑΒ. 21-05-2022 10.00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΣΑΒ. 21-05-2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ      ΑΓΩΝ.   9Χ9

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ  ΟΦΗ 2 ΚΥΡ. 22-05-2022 9.00
ΠΟΗ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΚΥΡ. 22-05-2022 10.00
ΠΑΝΟΜ ΠΑΛΙΑΝΗ ΚΥΡ. 22-05-2022 11.00
ΔΕΙΛΙΝΑ ΠΑΟ 3 ΚΥΡ. 22-05-2022 12.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 22-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ               ΑΓΩΝ. 9Χ9

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡ. 22-05-2022 10.00
ΠΑΟ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡ. 22-05-2022 11.00
ΡΕΠΟ ΠΟΑ 1 ΚΥΡ. 22-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ 1                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΛΙΝΤΟ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡ. 22-05-2022 9.00
ΑΟΑΝ  ΠΟΑ 2 ΚΥΡ. 22-05-2022 10.00
ΠΑΟ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΥΡ. 22-05-2022 11.00
ΟΦΗ 1 ΚΑΝΤΙΑ ΚΥΡ. 22-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ   2                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΗ ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡ. 22-05-2022 9.00
ΟΦΗ 2 ΦΑΙΣΤΟΣ ΚΥΡ. 22-05-2022 10.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΠΟΑ 3 ΚΥΡ. 22-05-2022 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΚΥΡ. 22-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΝΤΟ   ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΟ 3 ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡ. 22-05-2022 9.00
ΑΣΙΤΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΚΥΡ. 22-05-2022 10.00
ΜΟΙΡΕΣ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ  ΚΥΡ. 22-05-2022 11.00
ΡΩΜΑΝΟΣ 1 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΚΥΡ. 22-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ :  ΛΙΝΤΟ 2                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΟΦΑ ΚΥΡ. 22-05-2022 10.00
ΡΕΠΟ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΥΡ. 22-05-2022 ΡΕΠΟ
  ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 1 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡ. 22-05-2022 12.00
ΔΕΙΛΙΝΑ ΑΛΜΥΡΟΣ 1 ΚΥΡ. 22-05-2022 13.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ  1                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΓΩΝΙΕΣ ΚΥΡ. 22-05-2022 10.00
ΑΛΜΥΡΟΣ 2 ΡΩΜΑΝΟΣ 2 ΚΥΡ. 22-05-2022 11.00
ΟΦΗ 3 ΔΟΞΑ ΚΥΡ. 22-05-2022 12.00
ΡΕΠΟ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΚΥΡ. 22-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND 1      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΟ 1 ΠΟΑ 1 ΚΥΡ. 22-05-2022 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡ. 22-05-2022 11.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΟΦΗ 1 ΚΥΡ. 22-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND 2      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ 2 ΠΑΟ 2 ΚΥΡ. 22-05-2022 9.00
ΑΟΑΝ ΠΟΑ 2 ΚΥΡ. 22-05-2022 10.00
ΚΟΡΦΟΣ ΕΛΟΥΝΤΑ  ΠΗΓΑΣΟΣ 1 ΚΥΡ. 22-05-2022 11.00
ΛΙΝΤΟ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡ. 22-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13   Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 1      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΠΟΑ 3 ΚΥΡ. 22-05-2022 10.00
ΑΛΜΥΡΟΣ 1 ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡ. 22-05-2022 11.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΦΑΙΣΤΟΣ ΚΥΡ. 22-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13   Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 2     ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020  1 ΚΥΡ. 22-05-2022 10.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΝΤ 1 ΛΙΝΤΟ κορίτσια  ΚΥΡ. 22-05-2022 11.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΚΥΡ. 22-05-2022 12.00
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΚΥΡ. 22-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ                ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΝΤ 2 ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡ. 22-05-2022 10.00
ΡΩΜΑΝΟΣ  ΠΑΛΙΑΝΗ ΚΥΡ. 22-05-2022 11.00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΠΟΗ ΚΥΡ. 22-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 1          ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΔΕΙΛΙΝΑ  ΚΥΡ. 22-05-2022 9.00
ΟΦΗ 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 2 ΚΥΡ. 22-05-2022 10.00
  ΚΑΝΤΙΑ ΟΦΑ ΚΥΡ. 22-05-2022 11.00
ΠΑΟ 3 ΠΗΓΑΣΟΣ 2 ΚΥΡ. 22-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ  2        ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΟ 1 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡ. 22-05-2022 10.00
ΠΟΑ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡ. 22-05-2022 11.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΟΦΗ 1 ΚΥΡ. 22-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 3     ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 22-05-2022 10.00
ΠΑΟ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 22-05-2022 11.00
ΟΦΗ 2 ΠΟΑ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 22-05-2022 12.00
ΜΟΙΡΕΣ  ΡΕΠΟ  ΚΥΡΙΑΚΗ 22-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15     Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ  1    ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΥΡ. 22-05-2022 9.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΡ. ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ  1 ΚΥΡ. 22-05-2022 10.00
ΠΑΟ 3 ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡ. 22-05-2022 11.00
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ  ΟΦΗ 3 ΚΥΡ. 22-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15     Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ 2   ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΟΑΝ  ΡΩΜΑΝΟΣ  ΚΥΡ. 22-05-2022 10.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡ. 22-05-2022 11.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΥΡ. 22-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ 2      ΑΓΩΝ. 4 Χ4

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΛΙΝΤΟ ΚΥΡ. 22-05-2022 10.00
ΠΑΟ 1 ΠΟΑ ΚΥΡ. 22-05-2022 11.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΟΦΗ ΚΥΡ. 22-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΔΕΙΛΙΝΑ              ΑΓΩΝ. 4 Χ4

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΟ  2 ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΥΡ. 22-05-2022 10.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΚΥΡ. 22-05-2022 11.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΥΡ. 22-05-2022 12.00

ΤΜΗΜΑ   ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

 

ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content