ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (14-15/05)

Ορίστηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου 14 και 15 Μαΐου, σε όλες τις τοπικές κατηγορίες της ΕΠΣ Ηρακλείου. 

Το σπουδαίο ματς της Β1 ΕΠΣΗ ανάμεσα στο Άλογο Μαλεβιζίου και τους Ν. Αλμυρού θα διευθύνει ο Κρασαγάκης Χ., με βοηθούς τους Μαυραντωνάκης Α. και Τσαμπουράκης Γ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί:

ADVERTISING

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – Play off – 7η αγωνιστική
Σάββατο 14 Μαΐου 2022 – 17:30
ΛΙΝΤΟ – ΜΟΧΟΣ ΛΙΝΤΟ Σαμιωτάκης Ε., Μαστορίδης Δ., Ρεμεδιάκης Γ.
Κυριακή 15 Μαΐου 2022 – 18:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Βισκαδούρος Μ., Κοκμοτός Ι., Περτσελάκης Γ.
ΔΩΡΙΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Βασάκης Γ. Ε., Σκριτζοβάλης Β., Πετούσης Ι.
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – Play out – 7η αγωνιστική
Κυριακή 15 Μαΐου 2022 – 18:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ Δασκαλάκης Α., Ζουρμπάκης Α., Καλαϊτζής Γ.
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Ζαφείρης Α., Βισκαδούρος Α., Μπλαβάκης Ε.
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – Play off – 9η αγωνιστική
Κυριακή 15 Μαΐου 2022 – 18:00
ΦΑΙΣΤΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ ΒΟΡΡΩΝ Δρακωνάκης Ε., Βασιλάκης Α., Μανιώτης Δ.
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κλαμπατσέας Χ., Κατσογιάννης Η., Μαζοκοπάκης Ζ.
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – Play out – 9η αγωνιστική
Κυριακή 15 Μαΐου 2022 – 18:00
ΟΦΑΜ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΕΓΟΗ Γαρεφαλάκης Κ., Τζανάκη Μ., Ξυπάκης Γ.
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΛΙΝΤΟ Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π., Πετρίδης Ι.
Β1 ΕΠΣΗ – 23η αγωνιστική
Σάββατο 14 Μαΐου 2022 – 18:00
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΕΓΟΗ Δασκαλάκης Ι., Κοσμαδάκης Σ., Νικολαϊδης Π.
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΠΟΑ Ανδριανάκης Ι., Βασιλάκης Α., Κλάδος Γ.
Σάββατο 14 Μαΐου 2022 – 20:00
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ ΛΙΝΤΟ Σκρεπετός Σ., Χριστουλάκης Ε., Μπατζακάκης Ν.
Κυριακή 15 Μαΐου 2022 – 15:00
ΓΑΡΙΠΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Μπιμπάκης Α., Μπιτζιλή Μ., Κουναλάκης Χ.
Κυριακή 15 Μαΐου 2022 – 18:00
ΔΙΑΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΜΙΝΩΙΚΗΣ Μανδαλενάκης Ε., Κυριακίδης Α., Τάσης Κ.
ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Τζατζαράκης Δ., Χναράκης Δ., Μακράκης Δ.
Β2 ΕΠΣΗ – 22η αγωνιστική
Σάββατο 14 Μαΐου 2022 – 12:30
ΡΑΥΚΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Μάτσας Κ., Γαρεφαλάκης Κ., Γιγουρτσής Γ.
Σάββατο 14 Μαΐου 2022 – 17:00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΡΟΔΙΑ ΚΑΛΕΣΩΝ Παρασύρης Γ., Σφακιανάκης Δ., Μπιτζιλή Μ.
Κυριακή 15 Μαΐου 2022 – 12:30
ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ ΛΙΝΤΟ Βάγιας Κ., Παπαδάκης Φ., Δουκιαντζάκης Ν.
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΥΛΙΣΟΥ Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.
ΖΑΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ ΖΑΡΟΥ Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ., Μπατζακάκης Ν.
Κυριακή 15 Μαΐου 2022 – 18:00
ΚΟΡΑΚΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΠΟΜΠΙΑΣ Δερμιτζάκης Ν., Κυριάκου Μ., Νικολαϊδης Π.
YOUTH LEAGUE – 9η αγωνιστική
Κυριακή 15 Μαΐου 2022 – 10:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ. – ΝΕΟΙ ΑΟΑΝ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ Ψαλιδάκης Ά., Κλάδος Γ., Κουναλάκης Χ.
YOUTH LEAGUE – 11η αγωνιστική
Κυριακή 15 Μαΐου 2022 – 15:00
ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ. – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ. ΛΙΝΤΟ Αξιώτης Ε., Γιγουρτσής Γ., Δουκιαντζάκης Ν.
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content