Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστική του παιδικού τουρνουά ποδοσφαίρου του ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Με  πολλά γκολ , ωραίο θέαμα και πολλές συγκινήσεις πραγματοποιήθηκε  η  3η αγωνιστική του παιδικού τουρνουά  ποδοσφαίρου του ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

Μάλιστα έγινε γνωστό και το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής που θα διεξαχθεί το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 14-15 Μαΐου.

ADVERTISING

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του παιδικού τουρνουά ποδοσφαίρου ΔΟΠΑΦΜΑΗ:

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07     Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ    ΑΓΩΝ. 11Χ11  

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΚΑΝΤΙΑ ΣΑΒ.  14/5/2022 10.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΣΑΒ.  14/5/2022 11.00

 

ADVERTISING

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07    Β΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ            ΓΗΠΕΔΟ :  ΕΓΟΗ         ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΑΒ. 14-05-2022 10.00
ΟΦΑ ΑΕ  ΚΡΗΤΩΝ ΣΑΒ. 14-05-2022 11.00
ΠΟΡΟΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΣΑΒ. 14-05-2022 12.00

  

ADVERTISING

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09      Α΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ          ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ            ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΛΙΝΤΟ 1 ΠΑΕ ΟΦΗ ΣΑΒ. 14-05-2022 10.00
ΠΟΑ 1 ΠΑΟ 1 ΣΑΒ. 14-05-2022 11.00
ΡΕΠΟ  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΣΑΒ. 14-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ       ΑΓΩΝ. 11Χ11

ADVERTISING

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΠΑΟ 2 ΣΑΒ. 14-05-2022 9.00
ΑΟΑΝ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΣΑΒ. 14-05-2022 10.00
ΠΟΑ 2 ΟΦΗ ΣΑΒ. 14-05-2022 11.00
ΛΙΝΤΟ 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣ. 1 ΣΑΒ. 14-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09    Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΜΙΝΩΙΚΗΣ  ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΝΤΙΑ ΜΙΝΩΙΚΗ  ΣΑΒ. 14-05-2022 9.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΠΟΑ 3 ΣΑΒ. 14-05-2022 10.00
ΛΙΝΤΟ 3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΣΑΒ. 14-05-2022 11.00
ΦΑΙΣΤΟΣ ΡΕΠΟ ΣΑΒ. 14-05-2022 ΡΕΠΟ

                                                                    

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09    Δ ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ :   ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ   ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΣΑΒ. 14-05-2022 9.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΣΑΒ. 14-05-2022 10.00
ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΣΑΒ. 14-05-2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ      ΑΓΩΝ.   9Χ9

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΥΡ. 15-05-2022 9.00
ΟΦΗ 2 ΠΟΗ ΚΥΡ. 15-05-2022 10.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΠΑΝΟΜ ΚΥΡ. 15-05-2022 11.00
ΠΑΛΙΑΝΗ ΠΑΟ 3 ΚΥΡ. 15-05-2022 12.00
ΡΕΠΟ ΑΛΜΥΡΟΣ  ΚΥΡ. 15-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ               ΑΓΩΝ. 9Χ9

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΑ 1 ΠΑΟ 1 ΚΥΡ. 15-05-2022 10.00
ΛΙΝΤΟ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΚΥΡ. 15-05-2022 11.00
ΡΕΠΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡ. 15-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ 1                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΑ 2 ΚΑΝΤΙΑ ΚΥΡ. 15-05-2022 9.00
ΛΙΝΤΟ 2 ΑΟΑΝ  ΚΥΡ. 15-05-2022 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΟΦΗ 1 ΚΥΡ. 15-05-2022 11.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΠΑΟ 2 ΚΥΡ. 15-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ   2                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΚΥΡ. 15-05-2022 9.00
ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΚΥΡ. 15-05-2022 10.00
ΛΙΝΤΟ 3 ΠΟΑ 3 ΚΥΡ. 15-05-2022 11.00
ΟΦΗ 2 ΠΟΗ ΚΥΡ. 15-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΝΤΟ   ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΚΥΡ. 15-05-2022 9.00
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ  ΑΣΙΤΕΣ ΚΥΡ. 15-05-2022 10.00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΜΟΙΡΕΣ ΚΥΡ. 15-05-2022 11.00
ΡΩΜΑΝΟΣ 1 ΠΑΟ 3 ΚΥΡ. 15-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ :  ΛΙΝΤΟ 2                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΑ ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΥΡ. 15-05-2022 10.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 1         ΟΦΗ 3 ΚΥΡ. 15-05-2022 11.00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΚΥΡ. 15-05-2022 12.00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΛΜΥΡΟΣ 1 ΚΥΡ. 15-05-2022 13.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ  1                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΓΩΝΙΕΣ ΚΥΡ. 15-05-2022 10.00
ΡΩΜΑΝΟΣ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΚΥΡ. 15-05-2022 11.00
ΔΟΞΑ ΑΛΜΥΡΟΣ 2 ΚΥΡ. 15-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND 1      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΛΙΝΤΟ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡ. 15-05-2022 10.00
ΠΟΑ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΚΥΡ. 15-05-2022 11.00
ΠΑΟ 1 ΟΦΗ 1 ΚΥΡ. 15-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND 2      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ 1 ΠΑΟ 2 ΚΥΡ. 15-05-2022 9.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΑΟΑΝ ΚΥΡ. 15-05-2022 10.00
ΛΙΝΤΟ 2 ΚΟΡΦΟΣ ΕΛΟΥΝΤΑ  ΚΥΡ. 15-05-2022 11.00
ΠΟΑ 2 ΟΦΗ 2 ΚΥΡ. 15-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13   Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 1      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΛΙΝΤΟ 3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΚΥΡ. 15-05-2022 10.00
ΠΟΑ 3 ΑΛΜΥΡΟΣ 1 ΚΥΡ. 15-05-2022 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΦΑΙΣΤΟΣ ΚΥΡ. 15-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13   Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 2     ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΛΙΝΤΟ κορίτσια  ΔΟΞΑ ΚΥΡ. 15-05-2022 10.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020  1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΚΥΡ. 15-05-2022 11.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΝΤ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΚΥΡ. 15-05-2022 12.00
ΑΛΜΥΡΟΣ 2 ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 15-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ                ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΛΙΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΝΤ 2 ΚΥΡ. 15-05-2022 10.00
ΡΩΜΑΝΟΣ  ΠΟΗ ΚΥΡ. 15-05-2022 11.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΚΥΡ. 15-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 1          ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ 3 ΚΑΝΤΙΑ ΚΥΡ. 15-05-2022 9.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 2 ΠΑΟ 3 ΚΥΡ. 15-05-2022 10.00
  ΟΦΑ ΔΕΙΛΙΝΑ  ΚΥΡ. 15-05-2022 11.00
ΠΗΓΑΣΟΣ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΚΥΡ. 15-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ  2        ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΛΙΝΤΟ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡ. 15-05-2022 10.00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΑ 1 ΚΥΡ. 15-05-2022 11.00
ΠΑΟ 1 ΟΦΗ 1 ΚΥΡ. 15-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 3     ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ 2 ΠΑΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 15-05-2022 10.00
ΜΟΙΡΕΣ  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 15-05-2022 11.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 15-05-2022 12.00
ΡΕΠΟ  ΠΟΑ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 15-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15     Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ  1    ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ  1 ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡ. 15-05-2022 10.00
ΛΙΝΤΟ 3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΥΡ. 15-05-2022 11.00
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ  ΠΑΟ 3 ΚΥΡ. 15-05-2022 12.00
ΟΦΗ 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΡ. ΚΥΡ. 15-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15     Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ 2   ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΟΑΝ  ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΥΡ. 15-05-2022 10.00
ΡΩΜΑΝΟΣ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΚΥΡ. 15-05-2022 11.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ 2 ΚΥΡ. 15-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ 2      ΑΓΩΝ. 4 Χ4

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΟ 1 ΟΦΗ ΚΥΡ. 15-05-2022 10.00
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΚΥΡ. 15-05-2022 11.00
ΠΟΑ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΚΥΡ. 15-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΔΕΙΛΙΝΑ              ΑΓΩΝ. 4 Χ4

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΠΑΟ  2 ΚΥΡ. 15-05-2022 10.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΚΥΡ. 15-05-2022 11.00
ΔΕΙΛΙΝΑ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΚΥΡ. 15-05-2022 12.00
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content