Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής στο παιδικό πρωτάθλημα ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Γνωστοποιήθηκε με ανακοίνωση το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής του παιδικού πρωταθλήματος ΔΟΠΑΦΜΑΗ για το ερχόμενο σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα: 

 

ADVERTISING

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07     Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ    ΑΓΩΝ. 11Χ11  

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΣΑΒ.  7/5/2022 10.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΚΑΝΤΙΑ ΣΑΒ.  7/5/2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07    Β΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ            ΓΗΠΕΔΟ :  ΕΓΟΗ         ΑΓΩΝ. 11Χ11

ADVERTISING

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΕ  ΚΡΗΤΩΝ ΠΟΡΟΣ ΣΑΒ. 7-05-2022 10.00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΟΦΑ ΣΑΒ. 7-05-2022 11.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΟΦΗ ΣΑΒ. 7-05-2022 12.00

  

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09      Α΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ          ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ            ΑΓΩΝ. 11Χ11

ADVERTISING

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΕ ΟΦΗ ΠΟΑ 1 ΣΑΒ. 7-05-2022 10.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΣΑΒ. 7-05-2022 11.00
ΠΑΟ 1 ΡΕΠΟ  ΣΑΒ. 7-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ       ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΑ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΣΑΒ. 7-05-2022 9.00
ΟΦΗ ΑΟΑΝ ΣΑΒ. 7-05-2022 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΛΙΝΤΟ 2 ΣΑΒ. 7-05-2022 11.00
ΠΑΟ 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣ. 1 ΣΑΒ. 7-05-2022 12.00

 

ADVERTISING

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09    Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΜΙΝΩΙΚΗΣ  ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΣΑΒ. 7-05-2022 9.00
ΚΑΝΤΙΑ ΛΙΝΤΟ 3 ΣΑΒ. 7-05-2022 10.00
ΠΟΑ 3 ΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΒ. 7-05-2022 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΡΕΠΟ ΣΑΒ. 7-05-2022 ΡΕΠΟ

                                                                    

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09    Δ ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ :   ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ   ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΣΑΒ. 7-05-2022 9.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΡΩΜΑΝΟΣ ΣΑΒ. 7-05-2022 10.00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΣΑΒ. 7-05-2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ      ΑΓΩΝ.   9Χ9

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΟΦΗ 2 ΚΥΡ. 8-05-2022 9.00
ΔΕΙΛΙΝΑ ΠΑΛΙΑΝΗ ΚΥΡ. 8-05-2022 10.00
ΠΑΟ 3 ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡ. 8-05-2022 11.00
ΠΑΝΟΜ ΑΛΜΥΡΟΣ  ΚΥΡ. 8-05-2022 12.00
ΠΟΗ ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 8-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ               ΑΓΩΝ. 9Χ9

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡ. 8-05-2022 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΠΟΑ 1 ΚΥΡ. 8-05-2022 11.00
ΠΑΟ 1 ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 8-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ 1                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ 1 ΠΟΑ 2 ΚΥΡ. 8-05-2022 9.00
ΚΑΝΤΙΑ ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡ. 8-05-2022 10.00
ΠΑΟ 2 ΑΟΑΝ  ΚΥΡ. 8-05-2022 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡ. 8-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ   2                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΠΟΗ ΚΥΡ. 8-05-2022 9.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΦΑΙΣΤΟΣ ΚΥΡ. 8-05-2022 10.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡ. 8-05-2022 11.00
ΠΟΑ 3 ΟΦΗ 2 ΚΥΡ. 8-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΝΤΟ   ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ  ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΚΥΡ. 8-05-2022 9.00
ΑΣΙΤΕΣ ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡ. 8-05-2022 10.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΡΩΜΑΝΟΣ 1 ΚΥΡ. 8-05-2022 11.00
ΜΟΙΡΕΣ ΠΑΟ 3 ΚΥΡ. 8-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ :  ΛΙΝΤΟ 2                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΚΟΡΦΟΣ ΕΛΟΥΝΤΑ ΚΥΡ. 8-05-2022 10.00
ΟΦΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡ. 8-05-2022 11.00
ΔΕΙΛΙΝΑ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΥΡ. 8-05-2022 12.00
ΑΛΜΥΡΟΣ 1 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 1 ΚΥΡ. 8-05-2022 13.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ  1                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΩΝΙΕΣ ΟΦΗ 3 ΚΥΡ. 8-05-2022 10.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΚΥΡ. 8-05-2022 11.00
ΡΩΜΑΝΟΣ 2 ΔΟΞΑ ΚΥΡ. 8-05-2022 12.00
ΑΛΜΥΡΟΣ 2 ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 8-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡ. 8-05-2022 10.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΠΟΑ 1 ΚΥΡ. 8-05-2022 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΠΑΟ 1 ΚΥΡ. 8-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND       ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΟ 2 ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡ. 8-05-2022 9.00
ΑΟΑΝ ΚΟΡΦΟΣ ΕΛΟΥΝΤΑ  ΚΥΡ. 8-05-2022 10.00
ΠΟΑ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡ. 8-05-2022 11.00
ΟΦΗ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 ΚΥΡ. 8-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13   Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ       ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΠΟΑ 3 ΚΥΡ. 8-05-2022 10.00
ΑΛΜΥΡΟΣ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΥΡ. 8-05-2022 11.00
ΦΑΙΣΤΟΣ ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡ. 8-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13   Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020  1 ΛΙΝΤΟ κορίτσια  ΚΥΡ. 8-05-2022 10.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΝΤ 1 ΚΥΡ. 8-05-2022 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΔΟΞΑ ΚΥΡ. 8-05-2022 12.00
ΑΛΜΥΡΟΣ 2 ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 8-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ                ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΗ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡ. 8-05-2022 10.00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΠΑΛΙΑΝΗ ΚΥΡ. 8-05-2022 11.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΝΤ 2 ΡΩΜΑΝΟΣ  ΚΥΡ. 8-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 1          ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΔΕΙΛΙΝΑ  ΟΦΗ 3 ΚΥΡ. 8-05-2022 9.00
ΠΗΓΑΣΟΣ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 2 ΚΥΡ. 8-05-2022 10.00
  ΠΑΟ 3 ΚΑΝΤΙΑ ΚΥΡ. 8-05-2022 11.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΟΦΑ ΚΥΡ. 8-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ  2        ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡ. 8-05-2022 10.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡ. 8-05-2022 11.00
ΠΟΑ 1 ΠΑΟ 1 ΚΥΡ. 8-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ      ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΟΦΗ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 8-05-2022 10.00
ΛΙΝΤΟ 2 ΜΟΙΡΕΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 8-05-2022 11.00
ΠΟΑ 2 ΠΑΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 8-05-2022 12.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΡΕΠΟ  ΚΥΡΙΑΚΗ 8-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15     Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ  1    ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡ. 8-05-2022 10.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ  1 ΟΦΗ 3 ΚΥΡ. 8-05-2022 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ  ΚΥΡ. 8-05-2022 12.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΡ. ΠΑΟ 3 ΚΥΡ. 8-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15     Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ    ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΑΟΑΝ  ΚΥΡ. 8-05-2022 10.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ 2 ΡΩΜΑΝΟΣ  ΚΥΡ. 8-05-2022 11.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡ. 8-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ 2      ΑΓΩΝ. 4 Χ4

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΠΑΟ 1 ΚΥΡ. 8-05-2022 10.00
ΟΦΗ ΛΙΝΤΟ ΚΥΡ. 8-05-2022 11.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΟΑ ΚΥΡ. 8-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΔΕΙΛΙΝΑ              ΑΓΩΝ. 4 Χ4

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΥΡ. 8-05-2022 10.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΥΡ. 8-05-2022 11.00
ΠΑΟ  2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΚΥΡ. 8-05-2022 12.00

 

ΤΜΗΜΑ   ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

 

ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content