ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα του Σαββάτου (30/4)

Φτωχότερο είναι το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου 30 και 1 Μαΐου στα γήπεδα της ΕΠΣΗ, με την Επιτροπή Πρωταθλημάτων, λόγω και της πρωτομαγιάς να έχει ορίσει παιχνίδια μόνο για το Σάββατο 30 Απριλίου και όχι για όλες τις κατηγορίες. 

Βάσει του προγράμματος, θα διεξαχθούν η 5η αγωνιστική των Play off του 1ου ομίλου της Α2 ΕΠΣΗ, η 7η των Play off του 2ου ομίλου, αλλά και η 4η αγωνιστική των play out του 1ου ομίλου. Επιπλέον, θα διεξαχθεί κανονικά η 21η αγωνιστική της Β1 ΕΠΣΗ, ενώ οι ομάδες της Β2 ΕΠΣΗ δεν θα αγωνιστούν.

Αναλυτικά το πρόγραμμα: 

ADVERTISING

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος:

30/04/22
ft
30/04/2217:00
Play out
ΓΟΥΒΕΣΓΟΥΒΕΣ0
0 - 4
ft
ΚΟΥΝΑΒΟΙΚΟΥΝΑΒΟΙ4
10Ταρσιταλίδης17Νύκταρης60Ταρσιταλίδης90Χρονάκης
ft
30/04/2217:30
Play off
ΛΙΝΤΟΛΙΝΤΟ5
39Μαθιουδάκης49Βλαχάκης54Ψαλιδάκης77Κομνηνός90Γιακουμάκης
5 - 0
ft
ΔΩΡΙΕΑΣΔΩΡΙΕΑΣ0
ft
30/04/2218:00
Play out
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ2
15Σαλατάι65Ποταμιανάκης
2 - 1
ft
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΓΙΟΥΧΤΑΣ 20101
21Ξενάκης
ft
30/04/2218:00
Play off
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ4
11Μερκουλίδης26Κοζυράκης43Κοζυράκης71Συμιανάκης
4 - 0
ft
ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ0
ft
30/04/2218:00
Play off
ΜΟΧΟΣΜΟΧΟΣ0
0 - 2
ft
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ2
25Γ.Καλαϊτζάκης83Κόκκινος

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος:

30/04/22
ft
30/04/2217:00
Play off
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ5
35Χατζηγεωργίου(πεν)39Χατζηγεωργίου50Γαρεφαλάλης55Χατζηγεωργίου64Γαρεφαλάκης
5 - 0
ft
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ0
ft
30/04/2217:00
Play out
ΑΣΗΜΙΑΣΗΜΙ7
15Έντι27Χατζάκης(πεν)30Στεφανάκης35Στεφανάκης41Στεφανάκης52Έντι87Στεφανάκης
7 - 3
ft
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ3
37Κεφαλογιάννης48Βιτώρος58Βατσινάς
ft
30/04/2218:05
Play out
ΟΦΑΜΟΦΑΜ4
68Γουβιανάκης75Π.Στρατήγης77Ανδριανάκης90Γενιτσαρίδης
4 - 0
ft
ΑΟΚΑΟΚ0
ft
30/04/2220:00
Play off
ΤΥΛΙΣΟΣΤΥΛΙΣΟΣ0
0 - 1
ft
ΡΟΥΒΑΣΡΟΥΒΑΣ1
65Πρίφτης

Β1 ΕΠΣΗ:

30/04/22
ft
30/04/2215:00
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ2
59Α.Τσαγκαράκης70Ν.Τσαγκαράκης(πεν)
2 - 3
ft
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛ.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛ.3
15Στειακάκης88Στειακάκης90Στειακάκης(πεν)
ft
30/04/2217:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ4
30Τσαγκαράκης45Καλλέργης45Μ.Κουγιός53 Τσαγκαράκης94Χρ.Κουμάκης
4 - 5
ft
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝΑΕ ΚΡΗΤΩΝ5
25Γιακουμάκης50Ριζάκης65Γιακουμάκης68Βασιλαρόπουλος90Γιακουμάκης
ft
30/04/2217:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ4
42Κοζορώνης80Χότζα85Φαϊτάκης90Χότζα
4 - 2
ft
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ2
19Μαλαδάκης32Λαζανάκης
ft
30/04/2217:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣΚΟΡΟΙΒΟΣ2
25Σχοιναράκης80Αντωνακάκης
2 - 1
ft
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ1
15Λουλάκης
ft
30/04/2217:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥ0
0 - 3
ft
ΓΑΡΙΠΑΓΑΡΙΠΑ3
67Γαλανάκης70(αυτ.)?86Ρώσσου
ft
30/04/2220:00
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ2
2Κατσαρός92Πετράκης
2 - 1
ft
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣΤΗΓΑΝΙΤΗΣ1
65Στεφανάκης
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content