![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2022/04/almyros-poros-final-four-1-750x500.jpg)
Με ανακοίνωση που εξέδωσε η ΕΠΣΗ, έκανε γνωστό πως ο πρόεδρος του Πόρου κλήθηκε σε απολογία!
Η ανακοίνωση αναφέρει: «Σας Γνωρίζουμε ότι η εκτελεστική Επιτροπή της Ενώσεως μας καλεί το Πρόεδρο του Σωματείου σας κ. ΑΣΣΑΡΙΩΤΑΚΗ ΓΙΑΝΝΗ στη προσεχή της συνεδρίαση τη Πέμπτη 28/04/2022 και ώρα 18:00,σύμφωνα με το άρθρο 20Α του Πειθαρχικού Κώδικα (εξύβριση και δυσφήμιση ποδοσφαιρικών αρχών και οργάνων).
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΓΕΝ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ADVERTISING
Ν.ΤΖΩΡΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜ.ΧΡΟΝΑΚΗΣ».