ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (9-10/04)

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ηρακλείου, οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τους αγώνες του σαββατοκύριακου 9-10 Απριλίου. 

Το μεγάλο ντέρμπι ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον ΑΟΤ στην Ελιά θα διευθύνει ο κ. Κρασαγάκης, με βοηθούς τους Μαυραντωνάκη και Τσαμπουράκη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί: 

ADVERTISING

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Α1 ΕΠΣΗ – 29η αγωνιστική
Σάββατο 9 Απριλίου 2022 – 17:30
ΜΟΙΡΕΣ – ΒΟΝΗ ΒΟΡΡΩΝ Μπαλίδης Α., Μπιμπάκης Α., Αξιώτης Ε.
ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ 0 – 3 α.α.
Κυριακή 10 Απριλίου 2022 – 17:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Β., Κατσογιάννης Η.
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κλαμπατσέας Χ., Βισκαδούρος Α., Μασέλη Φ.
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΕΛΙΑΣ Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – Ε.Γ.Ο.Η ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακόπουλος Κ., Μαζοκοπάκης Ζ., Θέμελη Π.
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΕΓΟΗ Σαμιωτάκης Ε., Μάτσας Κ., Χανιωτάκης Χ.
ΠΑΝΟΜ – ΑΣΙΤΕΣ ΜΑΛΙΩΝ Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Σκριτζοβάλης Β.
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – Play off – 1η αγωνιστική
Σάββατο 9 Απριλίου 2022 – 17:00
ΛΙΝΤΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΙΝΤΟ Ζιούτος Κ., Παπαδάκης Μ., Μπλαβάκης Ε.
Σάββατο 9 Απριλίου 2022 – 17:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΜΟΧΟΣ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Κυριακίδης Α.
Κυριακή 10 Απριλίου 2022 – 16:30
ΔΩΡΙΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Ζαφείρης Α., Ανδριανάκης Ι., Πετούσης Ι.
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – Play out – 1η αγωνιστική
Κυριακή 10 Απριλίου 2022 – 14:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΑΡΧΑΝΩΝ Σφακιανάκης Δ., Κατσογιάννης Η., Παρασύρης Γ.
Κυριακή 10 Απριλίου 2022 – 19:00
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Παπαδάκης Φ., Μπιτζιλη Μ., Περτσελάκης Γ.
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – Play off – 4η αγωνιστική
Κυριακή 10 Απριλίου 2022 – 17:00
ΡΟΥΒΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Δασκαλάκης Ι., Κανταρτζόγλου Δ., Καλαϊτζής Γ.
ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΥΛΙΣΟΥ Βισκαδούρος Μ., Κοκμοτός Ι., Τζανάκη Μ.
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – Play out – 4η αγωνιστική
Κυριακή 10 Απριλίου 2022 – 17:00
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΟΦΑΜ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Ξυπάκης Γ., Τζατζαράκης Δ., Φανουράκη Μ.
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Γαρεφαλάκης Κ., Κοσμαδάκης Σ., Ψαλιδάκης Ά.
Β1 ΕΠΣΗ – 19η αγωνιστική
Σάββατο 9 Απριλίου 2022 – 17:00
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΕΓΟΗ Κυριακόπουλος Κ., Πετρίδης Ι., Κουναλάκης Χ.
Σάββατο 9 Απριλίου 2022 – 19:00
ΠΟΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Βασάκης Γ. Ε., Χανιωτάκης Χ., Κλάδος Γ.
Κυριακή 10 Απριλίου 2022 – 12:30
ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Ανδριανάκης Ι., Ζαφείρης Α., Πετούσης Ι.
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΓΑΡΙΠΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Τζατζαράκης Δ., Μπαλίδης Α., Μακράκης Δ.
Κυριακή 10 Απριλίου 2022 – 17:00
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΔΙΑΣ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Βασιλάκης Α., Σκρεπετός Σ., Κυριάκου Μ.
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΠΟΑ Αξιώτης Ε., Σφακιανάκης Δ., Κουναλάκης Χ.
Β2 ΕΠΣΗ – 19η αγωνιστική
Κυριακή 10 Απριλίου 2022 – 12:30
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΖΑΡΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Σκρεπετός Σ., Μπιτζιλη Μ., Μπατζακάκης Ν.
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΒΟΡΡΩΝ Αναβλήθηκε
ΔΑΦΝΕΣ – ΓΟΡΤΥΣ ΔΑΦΝΩΝ Κανταρτζόγλου Δ., Δασκαλάκης Ι., Καλαϊτζής Γ.
ΡΟΔΙΑ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΥΛΙΣΟΥ Βισκαδούρος Α., Κλαμπατσέας Χ., Μασέλη Φ.
Κυριακή 10 Απριλίου 2022 – 17:00
ΚΟΡΑΚΑΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΠΟΜΠΙΑΣ Ζιούτος Κ., Χριστουλάκης Ε., Δουκιαντζάκης Ν.
Κυριακή 10 Απριλίου 2022 – 19:00
ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΡΑΥΚΟΣ ΛΙΝΤΟ Ζουρμπάκης Α., Παρασύρης Γ., Τάσης Κ.
YOUTH LEAGUE – 8η αγωνιστική
Σάββατο 9 Απριλίου 2022 – 13:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ. – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Ψαλιδάκης Ά., Μάτσας Κ., Δουκιαντζάκης Ν.
Σάββατο 9 Απριλίου 2022 – 16:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ FC-ΡΑΥΚΟΣ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κατσογιάννης Η., Νικολαϊδης Π., Γιγουρτσής Γ.
ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ
Αναβλήθηκαν:
ΑΛΜΥΡΟΣ. – CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ.
ΝΕΟΙ ΑΟΑΝ. – ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ.
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content