![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2021/11/aok-aetos-anogeion22.jpg)
Παρελθόν από τον πάγκο του Αετού Ανωγείων αποτελεί ο Στέλιος Ανωγειανάκης.
Η νέα ήττα από την Φαιστό με 5-2, έφερε εξελίξεις στον Αετό Ανωγείων, αφού ο Στέλιος Ανωγειανάκης αποτελεί παρελθόν από την τεχνική ηγεσία του σωματείου. Την είδηση έκανε γνωστή η διοίκηση του Αετού.
Η ανακοίνωση αναφέρει: «Ο Αετός Ανωγείων ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λυση της συνεργασίας του με τον προπονητή Στέλιο Ανωγειανάκη,του ευχόμαστε κάθε επιτυχία στην συνέχεια της καριέρας του».