![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2022/01/269590996_478526673852602_6958143443290109155_n.jpg)
Στα λευκά είδαν σήμερα οι Αρχανιώτες την περιοχή, μιας και ο χιονιάς έκανε την επέλασή του.
Τη «χειμερινή φορεσιά» του έβαλε και το «Μαρκομιχελάκειο» σε ένα στιγμιότυπο που δεν βλέπουμε συχνά στο Ηράκλειο, ωστόσο η επέλαση της κακοκαιρίας χτύπησε το νησί και μας χάρισε όμορφες εικόνες με χιονισμένα τοπία.
Δείτε τη φωτογραφία που ανέβασε το ποδοσφαιρικό τμήμα του Γιούχτα στα social media.
ADVERTISING