Το πρόγραμμα της Β1 από την 9η έως την 15η αγωνιστική!

Η ΕΠΣΗ έκανε γνωστό το πρόγραμμα της Β1 από την 9η έως την 15η αγωνιστική!

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ADVERTISING

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ  2022

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                         ΩΡΑ 15:00             ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – Ν.ΜΙΝΩΙΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                      ΩΡΑ 18:30             ΔΟΞΑ ΗΡ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.

ADVERTISING

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ  2022

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΛΙΑΝΗΣ              ΩΡΑ 11:30             ΔΙΑΣ – ΓΑΡΙΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                      ΩΡΑ 11:30             ΕΛΠΙΔΕΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ADVERTISING

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ     ΩΡΑ 11:30             ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ             ΩΡΑ 11:30             ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ADVERTISING

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ  2022

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ            ΩΡΑ 15:00             ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                      ΩΡΑ 15:00             ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                      ΩΡΑ 15:00             ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ             ΩΡΑ 15:00             ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ  2022

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ     ΩΡΑ 15:00             ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΑΡΙΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                      ΩΡΑ 18:30             ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΔΙΑΣ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2022

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                       ΩΡΑ 18:30             ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                         ΩΡΑ 18:30             ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2022

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ            ΩΡΑ 11:30             ΓΑΡΙΠΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                      ΩΡΑ 11:30             ΕΛΠΙΔΕΣ – ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ     ΩΡΑ 11:45             ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΛΙΑΝΗΣ               ΩΡΑ 15:00             ΔΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2022

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ             ΩΡΑ 15:00             ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                       ΩΡΑ 15:00             ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΓΑΡΙΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ        ΩΡΑ 18:30             ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                      ΩΡΑ 18:30             ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2022

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                       ΩΡΑ 11:30             ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ              ΩΡΑ 11:30             ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΕΛΠΙΔΕΣ

 

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2022

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                       ΩΡΑ 15:00             ΕΛΠΙΔΕΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ        ΩΡΑ 18:30             ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                       ΩΡΑ 18:30             ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2022

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΛΙΑΝΗΣ               ΩΡΑ 11:30             ΔΙΑΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ            ΩΡΑ 11:30             ΓΑΡΙΠΑ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ     ΩΡΑ 11:45             ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2022

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                       ΩΡΑ 15:00             ΕΛΠΙΔΕΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                       ΩΡΑ 15:00             ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                      ΩΡΑ 18:30             ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2022

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                       ΩΡΑ 11:30             ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ       ΩΡΑ 11:30             ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ              ΩΡΑ 15:00             ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

 

ΔΙΑΚΟΠΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 5-6 ΜΑΡΤΙΟΥ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ  2022

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                        ΩΡΑ 15:00             ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ             ΩΡΑ 15:00             ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΛΙΑΝΗΣ               ΩΡΑ 15:00             ΔΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΡΤΙΟΥ  2022

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                         ΩΡΑ 11:30             ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΓΑΡΙΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ        ΩΡΑ 11:30             ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ     ΩΡΑ 11:45             ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛ.

Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content