![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2021/12/k15-rethymno-irakleio-141.jpg)
Ιδιαίτερα ικανοποιημένος από την σπουδαία νίκη της Μικτής 17 εμφανίστηκε ο Γιάννης Χατζησεβαστός στις δηλώσεις του στην κάμερα του ??????????.
Ο έμπειρος τεχνικός μοίρασε συγχαρητήρια στα… πιτσιρίκια του, αφού παρά τις ελάχιστες προπονήσεις έβγαλαν στοιχεία που θέλει να βλέπει ο ίδιος. Παράλληλα μίλησε με τα καλύτερα λόγια για την ομάδα του Ρεθύμνου, πιστεύοντας ο ίδιος ότι θα κάνει μια καλή πορεία.