ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (11-12/12)

Δράση στις τέσσερις απο τις πέντε κατηγορίες της ΕΠΣ Ηρακλείου περιλαμβάνει το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 1 και 12 Δεκεμβρίου, με τον 1ο όμιλο της Α2 ΕΠΣΗ να έχει το αγωνιστικό του κενό, καθώς οι ομάδες του δεν έχουν επίσημες αγωνιστικές υποχρεώσεις. 

Το 𝐆𝐑𝐀𝐍𝐃𝐒𝐏𝐎𝐑𝐓, σας παρουσιάζει το πρόγραμμα όλων των κατηγοριών.

Α1 ΕΠΣΗ:

ADVERTISING

11/12/21
ft
11/12/2115:00
ΜΟΙΡΕΣ3
10Φραγκιαδάκης(πεν.)28Χατζάκης79Πηρουνάκης
3 - 1
ft
ΠΑΝΟΜΠΑΝΟΜ1
83Καλαϊτζάκης
ft
11/12/2115:00
ΔΕΙΛΙΝΑΔΕΙΛΙΝΑ2
63Βιστάκης(πεν)89Κλίνης
2 - 1
ft
ΒΟΝΗΒΟΝΗ1
28Ζερβάκης
ft
11/12/2115:00
ΟΦΑΟΦΑ3
12Ταμπάκης70Χατζιδάκης89Ταμπάκης
3 - 7
ft
ΡΩΜΑΝΟΣΡΩΜΑΝΟΣ7
16Μεμοτσέλα(πεν)18Μυλωνάς22Μυλωνάς34Ταβλαδωράκης53Ταβλαδωράκης60Μυλωνάς65Μυλωνάς
ft
11/12/2115:00
ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ4
47Μαρκάκης58Κωτούλας67Κωτούλας90Κωτούλας
4 - 2
ft
ΕΓΟΗΕΓΟΗ2
84Μουχαμετάι85Μουχαμετάι

12/12/21
ft
12/12/2115:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑΤΡΙΤΩΝΙΑ0
0 - 2
ft
ΑΣΙΤΕΣΑΣΙΤΕΣ2
40Χουδετσανάκης(αυτογκολ)63Κοτζαδάκης
ft
12/12/2115:00
ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ1
60Βαρδονικολάκης
1 - 1
ft
ΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑ1
38Ανωγειανάκης
ft
12/12/2115:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ0
0 - 4
ft
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ4
30Παπανδρέου40Μεταξάκης(πεν)44Παπανδρέου48Παπανδρέου
ft
12/12/2115:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΝΘΕΣΤΙΩΝ2
44Μπερνίκου75Μπερνίκου
2 - 0
ft
ΜΙΝΩΙΚΗΜΙΝΩΙΚΗ0

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος:

11/12/21
ft
11/12/2115:00
ΑΣΗΜΙΑΣΗΜΙ2
68Τσαφαντάκης78Στεφανάκης80Χατζηκωσταντίνου
2 - 2
ft
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ2
20Αποδουλιανάκης30Καρακωνσταντάκης50Βαλαμούτσουνος(πεν)
ft
11/12/2115:00
ΑΟΚΑΟΚ0
0 - 2
ft
ΦΑΙΣΤΟΣΦΑΙΣΤΟΣ2
30Λυδάκης44Παπαδάκης
ft
11/12/2115:00
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ2
40Καλομοίρης84Δραμουντάνης
2 - 0
ft
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ0

12/12/21
ft
12/12/2115:00
ΤΥΛΙΣΟΣΤΥΛΙΣΟΣ6
5Μανίουδης21Παγκαλάκης31Παγκαλάκης48Μανίουδης57Κεφάκης78Παγκαλάκης
6 - 3
ft
ΟΦΑΜΟΦΑΜ3
2Σκουλούδης60Σκουλούδης70Ανδρεαδάκης
ft
12/12/2115:00
ΠΑΛΙΑΝΗΠΑΛΙΑΝΗ0
0 - 5
ft
ΡΟΥΒΑΣΡΟΥΒΑΣ5
27Βόντας43Μιχελουδάκης53Κοσμαδάκης72Κοσμαδάκης81Κοσμαδάκης

Β1 ΕΠΣΗ:

11/12/21
ft
11/12/2115:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣΚΟΡΟΙΒΟΣ3
16Αντωνακάκης30Γεναράκης43Σχοιναράκης
3 - 3
ft
ΔΙΑΣΔΙΑΣ3
14Κεγιαδάκης50Τσιριντάνης(πεν)65Μαγάκης
ft
11/12/2115:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ5
12Βιδάκης39Μαρδάρε43Χότζα57Βιδάκης71Ντολλάνι
5 - 4
ft
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣΤΗΓΑΝΙΤΗΣ4
25Λιάκος68Στεφανάκης75Στεφανάκης87Σπέγκας
ft
11/12/2115:00
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ0
0 - 5
ft
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ5
15Πουλακάκης17Πουλακάκης60Δεληγιάννης83 Κόκκινος90Πιλάτος
ft
11/12/2115:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ1
64Χρονάκης
1 - 5
ft
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛ.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛ.5
3Στειακάκης25Φανουράκης48αυτ50Στειακάκης66Φραγκομανωλάκης
ft
11/12/2118:30
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ5
10Κώττας17Πετράκης25Κώττας35Πετράκης60Ματαλιωτάκης
5 - 1
ft
ΓΑΡΙΠΑΓΑΡΙΠΑ1
89Αξιώτης(πεν)

12/12/21
ft
12/12/2115:00
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝΑΕ ΚΡΗΤΩΝ3
13Ριζάκης30Γιακουμάκης35Γεωργιουδάκης
3 - 3
ft
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ3
10Δασκαλάκης70Δασκαλάκης80Νιωτάκης

Β2 ΕΠΣΗ:

12/12/21
ft
12/12/2111:30
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ0
0 - 9
ft
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ9
30Φιτσοδασκαλάκης35Κανάκης40Δάλλας43Δάλλας53Φιτσοδασκαλάκης60Σαμπροβαλάκης65Σαμπροβαλάκης70Σαμπροβαλάκης80Φιτσοδασκαλάκης
ft
12/12/2111:30
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΜΑΡΑΘΩΝΑΣ1
10Ρογδάκης
1 - 2
ft
ΚΑΝΑΡΙΑΚΑΝΑΡΙΑ2
30Σπανάκης39Μαυροειδής
ft
12/12/2111:30
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ0
0 - 1
ft
ΡΑΥΚΟΣΡΑΥΚΟΣ1
68Περάκης(αυτογκολ)
ft
12/12/2115:00
ΔΑΦΝΕΣΔΑΦΝΕΣ4
10Καρτσώνης20Αργυρούδης38Δαργαντής75Δαργαντής
4 - 1
ft
ΡΟΔΙΑΡΟΔΙΑ1
85Ανδρουλάκης
ft
12/12/2115:00
ΘΕΡΙΣΟΣΘΕΡΙΣΟΣ1
52Ζγκούρι
1 - 4
ft
ΓΟΡΤΥΣΓΟΡΤΥΣ4
15Μάλο48Ντρομπονίκου75Μηναδάκης82Μηναδάκης
ft
12/12/2115:00
ΚΟΡΑΚΑΣΚΟΡΑΚΑΣ2
13Τσακιράκης75Τσακιράκης(πεν)89Χαμηλάκης
2 - 1
ft
ΖΑΡΟΣΖΑΡΟΣ1
80Θεργιάκης
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content