ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (27-28/11)

Ορίστηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ηρακλείου, οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τους αγώνες του σαββατοκύριακου 27 και 28 Νοεμβρίου, όπου θα υπάρξει δράση, σε όλες τις τοπικές κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Α1 ΕΠΣΗ – 11η αγωνιστική
Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΜΙΝΩΙΚΗ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Ζιούτος Κ., Τσαμπουράκης Γ., Σκριτζοβάλης Β.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΒΟΝΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Βασάκης Γ. Ε., Τζώρτζογλου Φ., Σαρόγλου Ε.
Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021 – 17:00
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΟΙΡΕΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Ι., Κυριακόπουλος Κ.
Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Ε.Γ.Ο.Η ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κλαμπατσέας Χ., Τσαμπουράκης Γ., Σταυράκης Γ.
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Μάτσας Κ.
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣ Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Δρακουλάκης Κ.
Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021 – 15:15
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΕΓΟΗ Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Φ., Μπλαβάκης Ε.
Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021 – 15:30
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΣΙΤΕΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Ζαφείρης Α., Σκριτζοβάλης Β., Μπιμπάκης Α.
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – 8η αγωνιστική
Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κλαμπατσέας Χ., Μπλαβάκης Ε., Χανιωτάκης Χ.
ΛΙΝΤΟ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΛΙΝΤΟ Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π., Κανταρτζόγλου Δ.
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΓΟΗ Ζαφείρης Α., Δρακουλάκης Κ., Τζανάκη Μ.
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Χαραλαμπάκης Ε., Χναράκης Δ., Σταυράκης Γ.
Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΜΟΧΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π., Ψαλιδάκης Σ.
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – 8η αγωνιστική
Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΦΑΙΣΤΟΣ – ΟΦΑΜ ΒΟΡΡΩΝ Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ., Βασιλάκης Α.
ΑΣΗΜΙ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΣΗΜΙΟΥ Γαρεφαλάκης Κ., Ψαλιδάκης Σ., Μαζοκοπάκης Ζ.
Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΡΟΥΒΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Κρασαγάκης Χ., Τζώρτζογλου Φ., Φανουράκη Μ.
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Μαυραντωνάκης Ι., Βισκαδούρος Α., Μπιτζιλη Μ.
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Ζιούτος Κ., Χανιωτάκης Χ., Κέφης Δ.
Β1 ΕΠΣΗ – 5η αγωνιστική
Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σκρεπετός Σ., Πετούσης Ι., Βάγιας Κ.
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΙΑΣ Κέφης Δ., Πετρίδης Ι., Τζατζαράκης Δ.
Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021 – 18:30
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΑ Μαστορίδης Δ., Χανιωτάκης Χ., Πετρίδης Ι.
Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021 – 12:00
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ – ΓΑΡΙΠΑ ΕΓΟΗ Παπαδάκης Φ., Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι.
Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021 – 18:30
ΠΟΗ – ΔΙΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Δρακουλάκης Κ., Τζατζαράκης Δ., Ανδριανάκης Ι.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Τσαμπουράκης Γ., Κλαμπατσέας Χ., Σταυράκης Γ.
Β2 ΕΠΣΗ – 5η αγωνιστική
Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021 – 12:00
ΡΑΥΚΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Βισκαδούρος Α., Μαυραντωνάκης Ι., Μπιτζιλη Μ.
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΡΟΔΙΑ ΤΥΛΙΣΟΥ Μπλαβάκης Ε., Τζατζαράκης Δ., Ανδριανάκης Ι.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΑΦΝΕΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Μπαλίδης Α., Σαρόγλου Ε., Πετούσης Ι.
ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΛΙΝΤΟ Βασιλάκης Α., Γαρεφαλάκης Κ., Τζανάκη Μ.
Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΚΟΡΑΚΑΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΠΟΜΠΙΑΣ Σκρεπετός Σ., Κυριακόπουλος Κ., Ζουρμπάκης Α.
ΖΑΡΟΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΖΑΡΟΥ Κανταρτζόγλου Δ., Περτσελάκης Γ., Δερμιτζάκης Ν.
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content