Τα αποτελέσματα της Κυριακής (14/11)

Κυριακή γεμάτη… δράση ήταν η σημερινή, με παιχνίδια για τα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Ηρακλείου, αλλά και για τους Ηρακλειώτες εκπροσώπους σε Γ Εθνική και Super League 2.

Συγκεντρωτικά τα αποτελέσματα της ημέρας. 

Super League 2:

ADVERTISING

14/11/21
ft
14/11/2115:00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ1
33Κόατενγκ
1 - 0
ft
ΕΠΙΣΚΟΠΗΕΠΙΣΚΟΠΗ0
ft
14/11/2115:00
ΧΑΝΙΑΧΑΝΙΑ0
0 - 0
ft
ΗΡΟΔΟΤΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ0

Γ Εθνική:

14/11/21
ft
14/11/2115:00
ΑΟΑΝΑΟΑΝ0
0 - 0
ft
ΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣ0
41Αριστεινίδης
ft
14/11/2115:00
ΠΟΑΠΟΑ2
1Καϊμακαμούδης23Ολιβέιρα
2 - 3
ft
ΠΑΟ ΡΟΥΦΠΑΟ ΡΟΥΦ3
20Μάντζιος59Νασιόπουλος65Βενάρδος
ft
14/11/2115:00
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ0
0 - 1
ft
ΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣ1
30Κοντογιάννης
ft
14/11/2115:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ0
0 - 0
ft
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.0

Α1 ΕΠΣΗ:

14/11/21
ft
14/11/2115:00
ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ3
20ΝικολάουΠ.33ΤσατσάκηςΓ.75Ντελία(πεν.)
3 - 0
ft
ΟΦΑΟΦΑ0
ft
14/11/2115:00
ΕΓΟΗΕΓΟΗ0
0 - 3
ft
ΑΣΙΤΕΣΑΣΙΤΕΣ3
70Κοτζαδάκης(πεν.)73Κοζορώνης82Κοτζαδάκης
ft
14/11/2115:08
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ1
1Καρταλλιανάκης
1 - 0
ft
ΠΑΝΟΜΠΑΝΟΜ0
ft
14/11/2115:30
ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ5
9Μαρκάκης32Τζουβάρας50Αποστολάκης65Τζουβάρας90Απλαδάς
5 - 0
ft
ΔΕΙΛΙΝΑΔΕΙΛΙΝΑ0
ft
14/11/2115:30
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΝΘΕΣΤΙΩΝ2
33Γιούνγκα57Καφούσης
2 - 2
ft
ΡΩΜΑΝΟΣΡΩΜΑΝΟΣ2
55Μυλωνάς80Μαυρομάτης

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος:

14/11/21
ft
14/11/2115:00
ΔΩΡΙΕΑΣΔΩΡΙΕΑΣ0
0 - 3
ft
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ3
3Καρδουλάκης30Πλατοκούκης46Ντίσα

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος:

14/11/21
ft
14/11/2115:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ0
0 - 1
ft
ΤΥΛΙΣΟΣΤΥΛΙΣΟΣ1
65Παγκαλάκης
ft
14/11/2115:00
ΑΟΚΑΟΚ1
70Κατσαμάνης
1 - 1
ft
ΡΟΥΒΑΣΡΟΥΒΑΣ1
60Κοσμαδάκης
ft
14/11/2115:00
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ5
3Καλομοίρης44Δραμουντάνης50Καλομοίρης(πεν)59Σπαχής69ΣπαχήςΜ
5 - 1
ft
ΟΦΑΜΟΦΑΜ1
55Σκουλούδης

Β1 ΕΠΣΗ:

14/11/21
ft
14/11/2111:30
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ0
0 - 2
ft
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ2
25Χότζα88Φθενάκης
ft
14/11/2112:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ4
3Φραγκιαδάκης40Μαυρόπουλος80Πιλάτος85Δεληγιάννης
4 - 0
ft
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥ0
ft
14/11/2118:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛ.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛ.3
30Στειακάκης70Χρονάκης80Ρουκουνάκης
3 - 2
ft
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ2
2Πετράκης45Τσικανδυλάκης
ft
14/11/2118:30
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣΤΗΓΑΝΙΤΗΣ3
24Δημητρακόπουλος42Στεφανάκης87Στεφανάκης
3 - 2
ft
ΓΑΡΙΠΑΓΑΡΙΠΑ2
40Αξιώτης70Ντραγκίτσι

Β2 ΕΠΣΗ:

14/11/21
ft
14/11/2112:00
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ3
47Συνολάκης60Νικηφόρος80Σημαιάκης
3 - 1
ft
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΜΑΡΑΘΩΝΑΣ1
67ΡουμπάκηςΒ.
ft
14/11/2112:00
ΓΟΡΤΥΣΓΟΡΤΥΣ0
0 - 2
ft
ΡΟΔΙΑΡΟΔΙΑ2
32Μαραυγάκης(πεν.)68Μαραυγάκης
ft
14/11/2115:00
ΖΑΡΟΣΖΑΡΟΣ6
8Ξεκαρδάκης40Ξεκαρδάκης75Ξεκαρδάκης78Ξεκαρδάκης83Θεργιάκης90Θεργιάκης
6 - 1
ft
ΘΕΡΙΣΟΣΘΕΡΙΣΟΣ1
14Φραγκιαδάκης65Καραλής
ft
14/11/2115:30
ΚΟΡΑΚΑΣΚΟΡΑΚΑΣ2
26Φισέκου61Κουτσάκης
2 - 0
ft
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ0
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content