Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (13/11)

Πλούσιο είναι για σήμερα Σάββατο 13 Νοεμβρίου το τηλεοπτικό πρόγραμμα με τις αναμετρήσεις της Super League 2 και των προκριματικών του Μουντιάλ να τραβάνε τα βλέμματα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της ημέρας:

09:30 Eurosport 1
Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

ADVERTISING

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 Valenciana – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

10:50 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP Valenciana – Eλεύθερα δοκιμαστικά 3

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 Valenciana – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

ADVERTISING

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 Valenciana – Eλεύθερα δοκιμαστικά 4

14:25 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP Valenciana – Eλεύθερα δοκιμαστικά 4

15:00 PAOK TV
ΠΑΟΚ Β’ – Πανσερραϊκός Super League 2

ADVERTISING

15:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σάμπο

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP

15:30 Eurosport 2
Δυναμικό Τρίαθλο: Παγκόσμιο πρωτάθλημα

ADVERTISING

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Φινλανδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 Μηχανοκίνητα

16:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Grand Prix Σάο Πάουλο Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Stockholm Open

17:00 ΕΡΤ3
Ιωνικός HNC Revolution – Προμηθέας Πάτρας Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 2
Formula 1, Γκραν Πρι Σάο Πάουλο, τρίτες ελεύθερες δοκιμές

17:00 ΕΡΤ Sports 1
Κολοσσός – Λαύριο Basket League

17:50 Eurosport 1
Αλπικό Σκι: Λεχ Τσουρς, Γυναίκες Σκι

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Νορβηγία – Λετονία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Τουρκία – Γιβραλτάρ Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:05 COSMOTE SPORT 8 HD
Φούσε Βερολίνου – Μαγδεμβούργο Liqui Moly Bundesliga

19:15 COSMOTE SPORT 9 HD
Μπουγιούκτσεκμετσε – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα

20:00 ΕΡΤ3
ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΑΕΚ Basket League

20:00 Eurosport 2
PGA Tour Γκολφ

21:00 Novasports 4HD
Μπρίντιζι – Τρέντο Lega Basket Serie A

21:20 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2021 – Grand Prix Σάο Πάουλο Κατατακτήριες Δοκιμές

21:30 Novasports Prime
Λας Πάλμας – Σαραγόσα Β’ Ισπανίας

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Ουαλία – Λευκορωσία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Γκραν Κανάρια – Μπασκόνια ACB Liga Endesa

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Μαυροβούνιο – Ολλανδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Γαλλία – Καζακστάν Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Βέλγιο – Εσθονία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:55 ΕΡΤ2
Formula 1 – Grand Prix Μεξικό Κατατακτήριες Δοκιμές

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Μαρία Σάκκαρη – Πάουλα Μπαντόσα Round Robin

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Next Gen ATP Finals Τελικός

23:45 COSMOTE SPORT 8 HD
UFC Fight Night Μαξ Χόλογουεϊ vs Γιερ Ροντρίγκεζ

Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content