ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου (13-14/11)

Ορίστηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ηρακλείου, οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τους αγώνες του σαββατοκύριακου 13 και 14 Νοεμβρίου, όπου θα υπάρξει δράση, σε όλες τις τοπικές κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Α1 ΕΠΣΗ – 9η αγωνιστική
Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΒΟΝΗ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Μαυραντωνάκης Ν., Μπιμπάκης Α., Σκριτζοβάλης Β.
ΜΙΝΩΙΚΗ – ΜΟΙΡΕΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κλαμπατσέας Χ., Βισκαδούρος Α., Κέφης Δ.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Τζώρτζογλου Φ.
Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
Ε.Γ.Ο.Η – ΑΣΙΤΕΣ ΕΓΟΗ Μαυρουδής Δ., Μάτσας Κ., Ξυπάκης Γ.
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΟΜ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Τσαμπουράκης Γ.
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΕΛΙΑΣ Ζιούτος Κ., Γαρεφαλάκης Κ., Ψαλιδάκης Σ.
Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021 – 15:30
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Μαστορίδης Δ.
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Σαμιωτάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Μασέλη Φ.
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΛΙΝΤΟ – ΜΟΧΟΣ ΛΙΝΤΟ Σαμιωτάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Μαζοκοπάκης Ζ.
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΑΡΧΑΝΩΝ Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Μασέλη Φ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΠΟΑ Μάτσας Κ., Τσαμπουράκης Γ., Χανιωτάκης Χ.
Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021 – 15:30
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Γαρεφαλάκης Κ., Περτσελάκης Γ., Ρεμεδιάκης Γ.
Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΔΩΡΙΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Μπαλίδης Α., Χναράκης Δ., Τζανάκη Μ.
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΑΣΗΜΙ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π., Καταχανάκης Η.
ΦΑΙΣΤΟΣ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΒΟΡΡΩΝ Δασκαλάκης Ι., Φανουράκη Μ., Τζανάκη Μ.
Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΟΦΑΜ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Παπαδάκης Φ., Μπιτζιλη Μ., Ρεμεδιάκης Γ.
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΡΟΥΒΑΣ ΛΙΝΤΟ Μαυραντωνάκης Ι., Σκριτζοβάλης Β., Χανιωτάκης Χ.
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κλαμπατσέας Χ., Τζώρτζογλου Φ., Ζουρμπάκης Α.
Β1 ΕΠΣΗ – 3η αγωνιστική
Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΕΓΟΗ Σταυράκης Γ., Παπαδάκης Φ., Βάγιας Κ.
Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021 – 18:30
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΔΙΑΣ ΠΟΑ Μανδαλενάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ., Πετρίδης Ι.
Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021 – 11:30
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΕΛΙΑΣ Γαρεφαλάκης Κ., Ζιούτος Κ., Ψαλιδάκης Σ.
Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021 – 12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Χναράκης Δ., Μπαλίδης Α., Τζανάκη Μ.
Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021 – 18:30
ΠΟΗ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κέφης Δ., Μαυραντωνάκης Ι., Πετούσης Ι.
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΓΑΡΙΠΑ ΛΙΝΤΟ Μάτσας Κ., Θέμελη Π., Μαζοκοπάκης Ζ.
Β2 ΕΠΣΗ – 3η αγωνιστική
Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΡΑΥΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Μαστορίδης Δ., Καλαϊτζής Γ., Τζατζαράκης Δ.
Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021 – 15:30
ΚΑΝΑΡΙΑ – ΔΑΦΝΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κανταρτζόγλου Δ., Ζιούτος Κ., Δερμιτζάκης Ν.
Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021 – 12:00
ΓΟΡΤΥΣ – ΡΟΔΙΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Περτσελάκης Γ., Βισκαδούρος Α., Βασιλάκης Α.
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Ξυπάκης Γ., Κέφης Δ., Ανδριανάκης Ι.
Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΖΑΡΟΣ – ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΖΑΡΟΥ Καρατζάς Γ., Καταχανάκης Η., Φανουράκη Μ.
Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021 – 15:30
ΚΟΡΑΚΑΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΠΟΜΠΙΑΣ Βισκαδούρος Α., Περτσελάκης Γ., Βασιλάκης Α.
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content