ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (13-14/11)

Μετά και την δημοσιοποίηση του προγράμματος των κατηγοριών της Β1 και Β2 ΕΠΣΗ, έχει γίνει πλέον γνωστό το πλήρες πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 13 και 14 Νοεμβρίου, για όλες τις τοπικές κατηγορίες της ΕΠΣ Ηρακλείου. 

Υπενθυμίζουμε, νωρίτερα, η Επιτροπή Πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ, ανακοίνωσε το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής σε Β1 και Β2 ΕΠΣΗ, ενώ για τις υπόλοιπες κατηγορίες, ήταν ήδη γνωστό. Όπως συμβαίνει κάθε εβδομάδα, βάσει και των αναγκών των ομάδων, δεν αποκλείεται να υπάρξουν τροποποιήσεις στο πρόγραμμα.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 13-14 Νοεμβρίου:

ADVERTISING

Α1 ΕΠΣΗ:

13/11/21
ft
13/11/2115:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ7
17Αργυρός20ΧαλκιαδάκηςΓ.Γ.(πεν)30ΧαλκιαδάκηςΓ.Γ.40ΧαλκιαδάκηςΓ.Γ.55Φρόκου70Ξυλούρης85Φρόκου
7 - 1
ft
ΤΡΙΤΩΝΙΑΤΡΙΤΩΝΙΑ1
48Ζερβάκης
ft
13/11/2115:00
ΜΙΝΩΙΚΗΜΙΝΩΙΚΗ0
0 - 0
ft
ΜΟΙΡΕΣ0
ft
13/11/2115:00
ΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑ6
13Γιαπεντζάκης28Ρομπάκης45Ρομπάκης48ΣακλαμάκηςΣ55Κενδριστάκης64Κενδριστάκης
6 - 0
ft
ΒΟΝΗΒΟΝΗ0

14/11/21
ft
14/11/2115:00
ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ3
20ΝικολάουΠ.33ΤσατσάκηςΓ.75Ντελία(πεν.)
3 - 0
ft
ΟΦΑΟΦΑ0
ft
14/11/2115:00
ΕΓΟΗΕΓΟΗ0
0 - 3
ft
ΑΣΙΤΕΣΑΣΙΤΕΣ3
70Κοτζαδάκης(πεν.)73Κοζορώνης82Κοτζαδάκης
ft
14/11/2115:08
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ1
1Καρταλλιανάκης
1 - 0
ft
ΠΑΝΟΜΠΑΝΟΜ0
ft
14/11/2115:30
ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ5
9Μαρκάκης32Τζουβάρας50Αποστολάκης65Τζουβάρας90Απλαδάς
5 - 0
ft
ΔΕΙΛΙΝΑΔΕΙΛΙΝΑ0
ft
14/11/2115:30
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΝΘΕΣΤΙΩΝ2
33Γιούνγκα57Καφούσης
2 - 2
ft
ΡΩΜΑΝΟΣΡΩΜΑΝΟΣ2
55Μυλωνάς80Μαυρομάτης

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος:

13/11/21
ft
13/11/2115:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ3
22Κυπραίος72Τσιμινικάκης(πεν)80Κιτσίκου
3 - 0
ft
ΓΟΥΒΕΣΓΟΥΒΕΣ0
85Χρήστου
ft
13/11/2115:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΓΙΟΥΧΤΑΣ 20103
24Παπαγγελής28Παπαγγελής60Μπόγρης
3 - 1
ft
ΚΟΥΝΑΒΟΙΚΟΥΝΑΒΟΙ1
15Τσαρσιταλίδης
ft
13/11/2115:00
ΛΙΝΤΟΛΙΝΤΟ1
45Διαμαντάκης(αυτογκολ)
1 - 2
ft
ΜΟΧΟΣΜΟΧΟΣ2
66Νταουσιάνης80Βαρδονικολάκης
ft
13/11/2115:30
ΠΗΓΑΣΟΣΠΗΓΑΣΟΣ3
15Χριστοφής65ΚαταρτζήςΜ75Αγγελής
3 - 1
ft
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ1
45Κατσαρής80Κατσαρής85Βασιλάκης

14/11/21
ft
14/11/2115:00
ΔΩΡΙΕΑΣΔΩΡΙΕΑΣ0
0 - 3
ft
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ3
3Καρδουλάκης30Πλατοκούκης46Ντίσα

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος:

13/11/21
ft
13/11/2115:00
ΦΑΙΣΤΟΣΦΑΙΣΤΟΣ2
85Λυδάκης87Γρηγοράκης
2 - 2
ft
ΠΑΛΙΑΝΗΠΑΛΙΑΝΗ2
26Βιολάκης84ΟικονομάκηςΚ.
ft
13/11/2115:00
ΑΣΗΜΙΑΣΗΜΙ2
31Χατζάκης(πεν)41Τσαφαντάκης
2 - 3
ft
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3
17Μιχελεκάκης28Μιχελεκάκης66Νοικοκυράκης85Σχοιναράκης87Μιχελεκάκης

14/11/21
ft
14/11/2115:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ0
0 - 1
ft
ΤΥΛΙΣΟΣΤΥΛΙΣΟΣ1
65Παγκαλάκης
ft
14/11/2115:00
ΑΟΚΑΟΚ1
70Κατσαμάνης
1 - 1
ft
ΡΟΥΒΑΣΡΟΥΒΑΣ1
60Κοσμαδάκης
ft
14/11/2115:00
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ5
3Καλομοίρης44Δραμουντάνης50Καλομοίρης(πεν)59Σπαχής69ΣπαχήςΜ
5 - 1
ft
ΟΦΑΜΟΦΑΜ1
55Σκουλούδης

Β1 ΕΠΣΗ:

13/11/21
ft
13/11/2115:00
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝΑΕ ΚΡΗΤΩΝ3
3Ξένος47Ξένος85Ξένος
3 - 4
ft
ΚΟΡΟΙΒΟΣΚΟΡΟΙΒΟΣ4
25Δρίβας38Αντωνακάκης50Κουκάκης93Γεναράκης
ft
13/11/2118:30
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ1
8Κουγιός
1 - 4
ft
ΔΙΑΣΔΙΑΣ4
18Κεγιαδάκης24Γούργουλας30Τσιριντάνης85Κεγιαδάκης

14/11/21
ft
14/11/2111:30
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ0
0 - 2
ft
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ2
25Χότζα88Φθενάκης
ft
14/11/2112:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ4
3Φραγκιαδάκης40Μαυρόπουλος80Πιλάτος85Δεληγιάννης
4 - 0
ft
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥ0
ft
14/11/2118:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛ.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛ.3
30Στειακάκης70Χρονάκης80Ρουκουνάκης
3 - 2
ft
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ2
2Πετράκης45Τσικανδυλάκης
ft
14/11/2118:30
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣΤΗΓΑΝΙΤΗΣ3
24Δημητρακόπουλος42Στεφανάκης87Στεφανάκης
3 - 2
ft
ΓΑΡΙΠΑΓΑΡΙΠΑ2
40Αξιώτης70Ντραγκίτσι

Β2 ΕΠΣΗ:

13/11/21
ft
13/11/2115:00
ΡΑΥΚΟΣΡΑΥΚΟΣ10
10Καρτσάκης27Τσαμπουράκης41Θεοδοσίου43Θεοδοσίου47Τσαμπουράκης49Θεοδοσίου57Θεοδοσίου63Τσαμπουράκης73Παπαδάκης82Γαλανός
10 - 2
ft
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ2
18Χριστοδουλάκης87Σκαπέρδας
ft
13/11/2115:45
ΚΑΝΑΡΙΑΚΑΝΑΡΙΑ2
14Σέλε42Σέλε
2 - 1
ft
ΔΑΦΝΕΣΔΑΦΝΕΣ1
57ΠατεράκηςΚ93Χαλκιαδάκης

14/11/21
ft
14/11/2112:00
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ3
47Συνολάκης60Νικηφόρος80Σημαιάκης
3 - 1
ft
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΜΑΡΑΘΩΝΑΣ1
67ΡουμπάκηςΒ.
ft
14/11/2112:00
ΓΟΡΤΥΣΓΟΡΤΥΣ0
0 - 2
ft
ΡΟΔΙΑΡΟΔΙΑ2
32Μαραυγάκης(πεν.)68Μαραυγάκης
ft
14/11/2115:00
ΖΑΡΟΣΖΑΡΟΣ6
8Ξεκαρδάκης40Ξεκαρδάκης75Ξεκαρδάκης78Ξεκαρδάκης83Θεργιάκης90Θεργιάκης
6 - 1
ft
ΘΕΡΙΣΟΣΘΕΡΙΣΟΣ1
14Φραγκιαδάκης65Καραλής
ft
14/11/2115:30
ΚΟΡΑΚΑΣΚΟΡΑΚΑΣ2
26Φισέκου61Κουτσάκης
2 - 0
ft
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ0
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content