Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (6-7/11)

Φουλ δράση από τη Super League 2, μέχρι και τη Β τοπική κατηγορία, περιελάμβανε το σαββατοκύριακο 6-7 Νοεμβρίου για τις Ηρακλειώτικες ομάδες.

Το Grandsport.gr, σας παρουσιάζει συγκεντρωτικά, όλα τα αποτελέσματα, σ’ όλες τις κατηγορίες.

Super League 1:

ADVERTISING

06/11/21
ft
06/11/2117:15
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ3
33Εραμούσπε(πεν.)37Περέα58Κάργας
3 - 0
ft
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ0
ft
06/11/2117:15
ΟΦΗΟΦΗ2
7Ντουρμισάι10Ντουρμισάι
2 - 0
ft
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ0
ft
06/11/2119:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ2
41Ιωαννίδης62Παμλίδης80Αραούχο
2 - 2
ft
AΕΚAΕΚ2
13Λ.Γκαρσία
07/11/21
ft
07/11/2115:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ0
0 - 1
ft
ΛΑΜΙΑΛΑΜΙΑ1
27Γκαρσία(αυτογκολ)
ft
07/11/2117:15
ΒΟΛΟΣΒΟΛΟΣ1
48Μπαρτόλο
1 - 2
ft
ΑΡΗΣΑΡΗΣ2
35Νντιαγέ46Γκαρσία
ft
07/11/2119:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ1
13Ακπόμπ59Χατζηγιοβάννης
1 - 3
ft
ΠAΟΚΠAΟΚ3
85Κούρτιτς98Κούρτιτς
ft
07/11/2119:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ1
17Μασούρας
1 - 0
ft
ΙΩΝΙΚΟΣΙΩΝΙΚΟΣ0

Super League 2:

06/11/21
ft
06/11/2114:45
ΡΟΔΟΣΡΟΔΟΣ1
6Μακρυδημήτρης
1 - 0
ft
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ0
07/11/21
ft
07/11/2115:00
Α.Α.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΛΛΙΘΕΑ3
3 - 0
ft
ΖΑΚΥΝΘΟΣΖΑΚΥΝΘΟΣ0
ft
07/11/2115:00
ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ1
4Τριμμάτης
1 - 1
ft
ΧΑΝΙΑΧΑΝΙΑ1
96Βασιλόγιαννης
ft
07/11/2115:00
ΗΡΟΔΟΤΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ1
32Χατζησάββας(πεν)
1 - 2
ft
ΔΙΑΓΟΡΑΣΔΙΑΓΟΡΑΣ2
8Κουϊρουκίδης(πεν)65Σίνγκ
ft
07/11/2115:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ2
47Νίλι49Δούμτσιος
2 - 1
ft
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ1
45Λάμνγκε
ft
07/11/2115:00
ΕΠΙΣΚΟΠΗΕΠΙΣΚΟΠΗ0
0 - 1
ft
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ1
29Σταματής
ft
07/11/2115:00
ΚΗΦΙΣΙΑΚΗΦΙΣΙΑ2
9Σωτηράκος26Οικονομίδης
2 - 0
ft
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Β'ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Β'0
ft
07/11/2115:00
ΑΕΚ Β'ΑΕΚ Β'1
85Χριστόπουλος
1 - 0
ft
ΚΑΛΑΜΑΤΑΚΑΛΑΜΑΤΑ0

Α1 ΕΠΣΗ:

06/11/21
ft
06/11/2115:00
ΒΟΝΗΒΟΝΗ1
52Καλογερίδης
1 - 5
ft
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΝΘΕΣΤΙΩΝ5
10Τρουλάκης15Μπερνίκου20Δρακούλης30Κεφάκης40Δρακούλης
ft
06/11/2115:30
ΜΟΙΡΕΣ1
37Κυριακάκης
1 - 0
ft
ΕΓΟΗΕΓΟΗ0
ft
06/11/2117:30
ΔΕΙΛΙΝΑΔΕΙΛΙΝΑ1
77Κεφαλούκος(πεν.)
1 - 2
ft
ΜΙΝΩΙΚΗΜΙΝΩΙΚΗ2
40Μαρκόπουλος75Ρουμελιώτης(πεν.)
ft
06/11/2117:30
ΟΦΑΟΦΑ2
22Κουκσόφ35ΦρόκουΡ.
2 - 2
ft
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ2
85Χαλκιαδάκης87ΦρόκουΚ.
07/11/21
ft
07/11/2115:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑΤΡΙΤΩΝΙΑ2
50Λαδιανός80Λαδιανός
2 - 3
ft
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ3
25Μεταξάκης27Γερακιός86Κουρουθιανάκης
ft
07/11/2115:00
ΠΑΝΟΜΠΑΝΟΜ1
88Παπαδάκης(πεν.)
1 - 1
ft
ΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑ1
47Μπαμπουλάκης
ft
07/11/2115:00
ΑΣΙΤΕΣΑΣΙΤΕΣ2
57Κοτζαδάκης(πεν.)60Κοτζαδάκης
2 - 4
ft
ΡΩΜΑΝΟΣΡΩΜΑΝΟΣ4
25Μυλωνάς37Ανυφαντάκης75Μεμοτσέλα76Μυλωνάς
ft
07/11/2115:00
ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ2
1ΝικολάουΠ.60Κοκκινάκης
2 - 1
ft
ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ1
70Απλαδάς

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος:

06/11/21
ft
06/11/2115:00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ5
5Σφακιανάκης34Ντίσα40Ντίσα57Καλαιτζάκης68Τσακόνι
5 - 1
ft
ΠΗΓΑΣΟΣΠΗΓΑΣΟΣ1
89Κυριακάκης
ft
06/11/2115:00
ΛΙΝΤΟΛΙΝΤΟ5
12Διακάκης45Παπαδάκης47Μαθιουδάκης55Κομνηνός57Κορνάρος
5 - 1
ft
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΓΙΟΥΧΤΑΣ 20101
8Καλυκάκης89Παπαγγελής
ft
06/11/2118:00
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ0
0 - 0
ft
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ0
69Μαυράκης
07/11/21
ft
07/11/2111:30
ΚΟΥΝΑΒΟΙΚΟΥΝΑΒΟΙ2
4Σαριδάκης35Βαρδάκης
2 - 5
ft
ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ5
16Γιακουμάκης45Γιακουμάκης50Γιακουμάκης55Κυπραίος61Ξημεράκης
ft
07/11/2115:00
ΜΟΧΟΣΜΟΧΟΣ1
61Μεχντί
1 - 1
ft
ΔΩΡΙΕΑΣΔΩΡΙΕΑΣ1
48Εργαζάκης

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος:

06/11/21
ft
06/11/2115:00
ΦΑΙΣΤΟΣΦΑΙΣΤΟΣ1
90ΠαπαδάκηςΝ
1 - 1
ft
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ1
80Φωτάκης
07/11/21
ft
07/11/2115:00
ΟΦΑΜΟΦΑΜ1
60Ανδριαδάκης
1 - 2
ft
ΡΟΥΒΑΣΡΟΥΒΑΣ2
40Μιχελουδάκης92Μιχελουδάκης
ft
07/11/2115:00
ΠΑΛΙΑΝΗΠΑΛΙΑΝΗ3
25Στρατιδάκης55Στρατιδάκης(ΠΕΝ)70Βιολάκης
3 - 3
ft
ΑΣΗΜΙΑΣΗΜΙ3
9Ανδρεαδάκης32Χατζηκωσταντίνου75Χατζάκης
ft
07/11/2115:30
ΤΥΛΙΣΟΣΤΥΛΙΣΟΣ0
0 - 0
ft
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ0
ft
07/11/2118:30
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ0
0 - 1
ft
ΑΟΚΑΟΚ1
25Παπαδάκης

Β1 ΕΠΣΗ:

06/11/21
ft
06/11/2115:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣΚΟΡΟΙΒΟΣ6
11Σχοιναράκης15Σχοιναράκης45Γεναράκης49Γεναράκης68Αντωνακάκης75Τουγλής
6 - 0
ft
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ0
ft
06/11/2115:30
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ1
78Μαγνισαλής
1 - 7
ft
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝΑΕ ΚΡΗΤΩΝ7
5Ριζάκης20Ξένος26Ξένος65Γεωργιουδάκης75Ριζάκης83Βαγγές90αυτογκολ
ft
06/11/2118:30
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ0
0 - 3
ft
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ3
5ΠουλακάκηςΚ.50Παπαδογιωργάκης80Παπαδογιωργάκης
07/11/21
ft
07/11/2111:30
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ0
0 - 1
ft
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛ.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛ.1
68Φανουράκης
ft
07/11/2111:30
ΓΑΡΙΠΑΓΑΡΙΠΑ1
61Μωραϊτης
1 - 2
ft
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ2
75Φραγκάκης85Μουντράκης
ft
07/11/2112:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥ0
0 - 6
ft
ΔΙΑΣΔΙΑΣ6
2Κάββαλος15Κεγιαδάκης35Μπορμπουδάκης74Καρβελάς80Κεγιαδάκης86Κάββαλος

Β2 ΕΠΣΗ:

06/11/21
ft
06/11/2115:00
ΔΑΦΝΕΣΔΑΦΝΕΣ2
20Καρτσώνης60Δαργαντής
2 - 0
ft
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ0
07/11/21
ft
07/11/2111:30
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ0
0 - 5
ft
ΓΟΡΤΥΣΓΟΡΤΥΣ5
3Ξαγοραράκης10Κλεβίν35Ξαγοραράκης44Μηναδάκης70Κυριακάκης
ft
07/11/2112:00
ΡΟΔΙΑΡΟΔΙΑ2
25Κότσι65Ανδρουλάκης
2 - 0
ft
ΚΟΡΑΚΑΣΚΟΡΑΚΑΣ0
ft
07/11/2112:05
ΘΕΡΙΣΟΣΘΕΡΙΣΟΣ1
82Ζγκούρι
1 - 4
ft
ΚΑΝΑΡΙΑΚΑΝΑΡΙΑ4
12Σπανάκης28Πάπα66Κατσούρι80Καρπαθάκης
ft
07/11/2115:00
ΖΑΡΟΣΖΑΡΟΣ2
55Ξεκαρδάκης82Ξεκαρδάκης
2 - 0
ft
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ0
ft
07/11/2115:00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΜΑΡΑΘΩΝΑΣ4
5Μάτσα60Φραγκούλης(αυτογκολ)62Ρουμπάκης67Ρογδάκης
4 - 2
ft
ΡΑΥΚΟΣΡΑΥΚΟΣ2
42Τσαμπουράκης65Περγαντής
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content