ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου(30-31/10)

Γνωστοποιήθηκε το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 30 και 31 Οκτωβρίου, για όλες τις τοπικές κατηγορίες της ΕΠΣ Ηρακλείου, καθώς τόσο η Β1 όσο και η Β2, αναμένεται να κάνουν… πρεμιέρα. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου:

Α1 ΕΠΣΗ: 

ADVERTISING

30/10/21
ft
30/10/2115:00
ΜΙΝΩΙΚΗΜΙΝΩΙΚΗ0
0 - 2
ft
ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ2
60Βαρδονικολάκης80ΝικολάουΧ.
ft
30/10/2115:00
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ3
33Μεταξάκης49Φουντουλάκης89Μεταξάκης
3 - 1
ft
ΟΦΑΟΦΑ1
88Κώστας
ft
30/10/2115:00
ΒΟΝΗΒΟΝΗ0
0 - 3
ft
ΠΑΝΟΜΠΑΝΟΜ3
44Παπαδάκης57Νίκολι90Κολάι
ft
30/10/2115:30
ΡΩΜΑΝΟΣΡΩΜΑΝΟΣ5
50Χαλιλάι64Μεμοτσέλα66Ρουμπάκης75Μυλωνάς90Μεμοτσέλα
5 - 0
ft
ΜΟΙΡΕΣ0
31/10/21
ft
31/10/2115:00
ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ3
35Μπαντούνας75Τζουβάρας85Μπαντούνας(πεν.)
3 - 2
ft
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ2
30ΧαλκιαδάκηςΓ.Γ.90Φρόκου
ft
31/10/2115:00
ΕΓΟΗΕΓΟΗ2
31Παπουτσιδακης89Παναούσης
2 - 2
ft
ΔΕΙΛΙΝΑΔΕΙΛΙΝΑ2
35Κλίνης70Μιχελάκης
ft
31/10/2115:00
ΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑ9
3Πήλιος10Κενδριστάκης14Μαραθιανός24Πήλιος33Κενδριστάκης47Μαραθιανός57ΣακλαμάκηςΣ70ΣακλαμάκηςΣ85Μαραθιανός
9 - 0
ft
ΤΡΙΤΩΝΙΑΤΡΙΤΩΝΙΑ0
ft
31/10/2115:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΝΘΕΣΤΙΩΝ2
49Στρατάκης65Χριστοφοράκης
2 - 3
ft
ΑΣΙΤΕΣΑΣΙΤΕΣ3
20Κοτζαδάκης80Κοτζαδάκης90ΚοζορώνηςΝ.

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος:

30/10/21
ft
30/10/2115:00
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ1
81Αμπατζάι
1 - 2
ft
ΓΟΥΒΕΣΓΟΥΒΕΣ2
48Αμανάκης55Νόκα
ft
30/10/2115:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ2
6Λυμπερόπουλος56Καπιζιώνης
2 - 1
ft
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ1
44Ντίσα
ft
30/10/2115:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ3
45Δασκαλάκης52Γιακουμάκης97Γιακουμάκης
3 - 0
ft
ΛΙΝΤΟΛΙΝΤΟ0
ft
30/10/2115:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΓΙΟΥΧΤΑΣ 20100
0 - 6
ft
ΜΟΧΟΣΜΟΧΟΣ6
28Διγενής31Ποντίκαλης55Μεχντί65Νταουσιάνης(Πεν)75Βαρδονικολάκης77Βαρδονικολάκης
31/10/21
ft
31/10/2115:00
ΠΗΓΑΣΟΣΠΗΓΑΣΟΣ2
38ΚανταρτζήςΜ90Χριστοφής
2 - 1
ft
ΔΩΡΙΕΑΣΔΩΡΙΕΑΣ1
65Σαϊτάκης

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος:

30/10/21
ft
30/10/2115:00
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ2
27ΚονιόςΓ45Βιτώρος
2 - 2
ft
ΦΑΙΣΤΟΣΦΑΙΣΤΟΣ2
57ΠαπαδάκηςΣ94Κιόασα
31/10/21
ft
31/10/2115:00
ΡΟΥΒΑΣΡΟΥΒΑΣ2
55Πρίφτης65Αυτογκολ
2 - 2
ft
ΤΥΛΙΣΟΣΤΥΛΙΣΟΣ2
37Κεφάκης75Κεφάκης(ΠΕΝ)
ft
31/10/2115:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ2
60Βαλαμούτσουνος95Αποδουλιανάκης
2 - 2
ft
ΠΑΛΙΑΝΗΠΑΛΙΑΝΗ2
39ΚοσμαδάκηςΓ90ΟικονομάκηςΓ.
ft
31/10/2115:00
ΑΟΚΑΟΚ3
55Παπαδάκης60Μπελαδάκης73ΠαπαδάκηςΓ
3 - 2
ft
ΑΣΗΜΙΑΣΗΜΙ2
5Στεφανάκης15Χατζάκης
ft
31/10/2118:30
ΟΦΑΜΟΦΑΜ3
3 - 5
ft
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ5

Β1 ΕΠΣΗ:

30/10/21
ft
30/10/2118:30
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣΤΗΓΑΝΙΤΗΣ1
27Στεφανάκης
1 - 4
ft
ΚΟΡΟΙΒΟΣΚΟΡΟΙΒΟΣ4
18Πρέντι38Αντωνακάκης46Σχοιναράκης80Σχοιναράκης
ft
30/10/2118:30
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ4
15Χρονάκης33Κουγιός78Κωσταντακόπουλος90Χρονάκης
4 - 0
ft
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥ0
31/10/21
ft
31/10/2115:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ6
12Καλλέργης37Δασκαλάκης42Πουλακάκης47Πουλακάκης55Παπαδογιωργάκης58Πουλάκης
6 - 2
ft
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ2
40Χότζα45Φθενάκης
ft
31/10/2118:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛ.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛ.2
2 - 2
ft
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝΑΕ ΚΡΗΤΩΝ2
ft
31/10/2118:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ1
85Βαριακάκης
1 - 3
ft
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ3
30ΤσαγκαράκηςΑ.44ΤσαγκαράκηςΑ.70Πετρόπουλος
ft
31/10/2118:30
ΔΙΑΣΔΙΑΣ2
77Αποστολάκης82Κεγιαδάκης
2 - 0
ft
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ0

Β2 ΕΠΣΗ: 

30/10/21
ft
30/10/2115:00
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ3
27Κεφαλογιάννης75Σελεμάι82Σαμπροβαλάκης
3 - 2
ft
ΘΕΡΙΣΟΣΘΕΡΙΣΟΣ2
37Ζγκούρι54Ζγκούρι
31/10/21
31/10/2100:00
ΓΟΡΤΥΣΓΟΡΤΥΣ0 Cancelled ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΜΑΡΑΘΩΝΑΣ0
31/10/21
31/10/2100:00
ΓΟΡΤΥΣΓΟΡΤΥΣ0 Cancelled ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΜΑΡΑΘΩΝΑΣ0
ft
31/10/2112:00
ΚΑΝΑΡΙΑΚΑΝΑΡΙΑ1
87Πασπαράκης
1 - 1
ft
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ1
39Πατεράκης
ft
31/10/2112:00
ΡΟΔΙΑΡΟΔΙΑ11
12Ανδρουλάκης14Λεμονάκης22Λεμονάκης29Κουβάκης33Μαραυγάκης40Ανδρουλάκης45Λεμονάκης48Μαραυγάκης53Μαραυγάκης63Ανδρουλάκης68Ανδρουλάκης
11 - 0
ft
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ0
ft
31/10/2115:00
ΚΟΡΑΚΑΣΚΟΡΑΚΑΣ0
0 - 0
ft
ΔΑΦΝΕΣΔΑΦΝΕΣ0
ft
31/10/2115:30
ΡΑΥΚΟΣΡΑΥΚΟΣ0
0 - 0
ft
ΖΑΡΟΣΖΑΡΟΣ0
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content