Β1 ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Δευτέρας 25 Οκτωβρίου, η κλήρωση του πρωταθλήματος της Β1 κατηγορίας της ΕΠΣ Ηρακλείου, που θα ξεκινήσει -εκτός απροόπτου- το σαββατοκύριακο 30-31 Οκτωβρίου. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ
ΓΑΡΙΠΑ ΡΕΠΟ
ΔΙΑΣ ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΠΟΗ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
2η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
ΓΑΡΙΠΑ ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΔΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΠΟΗ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
3η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΔΙΑΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΓΑΡΙΠΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΡΕΠΟ
ΠΟΗ ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ADVERTISING

4η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΔΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ
ΓΑΡΙΠΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΟΗ
ΡΕΠΟ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
5η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΠΟΗ ΔΙΑΣ
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΓΑΡΙΠΑ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΡΕΠΟ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
6η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΠΟΗ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
ΔΙΑΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΓΑΡΙΠΑ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
7η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟΗ
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΔΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΡΙΠΑ
ΡΕΠΟ ΕΛΠΙΔΕΣ
8η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΠΟΗ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΙΑΣ ΡΕΠΟ
ΓΑΡΙΠΑ ΕΛΠΙΔΕΣ
9η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΠΟΗ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΡΕΠΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΔΙΑΣ ΓΑΡΙΠΑ
10η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΟΗ ΡΕΠΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΑΡΙΠΑ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΔΙΑΣ
11η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΡΕΠΟ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
ΓΑΡΙΠΑ ΠΟΗ
ΔΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
12η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΡΕΠΟ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΕΛΠΙΔΕΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΓΑΡΙΠΑ
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΔΙΑΣ
ΠΟΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ
13η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΡΕΠΟ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΑΡΙΠΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΔΙΑΣ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
ΠΟΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content