Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος: Το πρόγραμμα από την 3η έως και την 10η αγωνιστική

Γνωστό έκανε το πρόγραμμα από την 3η έως την 10η αγωνιστική της Α2 ΕΠΣΗ του 2ου ομίλου η ΕΠΣΗ το μεσημέρι της Τρίτης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

3η Αγωνιστική

ADVERTISING

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/10 18:30
ΦΑΙΣΤΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ ΒΟΡΡΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/10 15:00
ΑΣΗΜΙ – ΟΦΑΜ ΑΣΗΜΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/10 15:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/10 15:30
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/10 12:00

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΟΦΑΜ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/10 18:30
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10 15:00
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΗΜΙ ΛΙΝΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/10 15:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/10 15:00
ΡΟΥΒΑΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΔΑΦΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/10 15:00

 

ADVERTISING

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΤΥΛΙΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/11 15:00
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/11 18:30
ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΒΟΡΡΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/11 15:00
ΟΦΑΜ – ΡΟΥΒΑΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/11 15:00
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΑΣΗΜΙ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/11 15:00

 

6η Αγωνιστική

ADVERTISING

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΟΦΑΜ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/11 15:00
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΡΟΥΒΑΣ ΛΙΝΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/11 15:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/11 15:00
ΑΣΗΜΙ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΗΜΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/11 15:00
ΦΑΙΣΤΟΣ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΒΟΡΡΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/11 15:00

 

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΡΟΥΒΑΣ – ΑΣΗΜΙ ΔΑΦΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/11 15:00
ΤΥΛΙΣΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/11 15:00
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11 15:00
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΛΙΝΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/11 15:00
ΟΦΑΜ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/11 18:30

 

ADVERTISING

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΡΟΥΒΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 28/11 15:00
ΦΑΙΣΤΟΣ – ΟΦΑΜ ΒΟΡΡΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11 15:00
ΑΣΗΜΙ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΣΗΜΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11 15:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 28/11 15:00
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 28/11 15:00

ΡΕΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 4-5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΡΟΥΒΑΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/12 15:00
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12 15:00
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΛΙΝΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12 15:00
ΑΣΗΜΙ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΣΗΜΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12 15:00
ΤΥΛΙΣΟΣ – ΟΦΑΜ ΤΥΛΙΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/12 15:00

 

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΟΦΑΜ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/12 15:00
ΡΟΥΒΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΔΑΦΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/12 15:00
ΤΥΛΙΣΟΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΤΥΛΙΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/12 15:00
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/12 18:30
ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΗΜΙ ΒΟΡΡΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/12 15:00
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content