ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (23-24/10)

Δράση μόνο στις πρώτες δύο κατηγορίες θα έχουμε και αυτό το Σαββατοκύριακο και η ΕΠΣΗ με ανακοίνωση της γνωστοποίησε το πρόγραμμα.

Πιο συγκεκριμένα η ΕΠΣΗ ανάρτησε στην επίσημη σελίδα της το πρόγραμμα των αγώνων Α1 – Α2 Κατηγορίας ΕΠΣΗ για το σαββατοκύριακο 23-24 Οκτωβρίου.

Το πρόγραμμα ανά ημέρα διεξαγωγής: 

ADVERTISING

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΙΡΕΣ-ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΜΙΝΩΙΚΗ

ADVERTISING

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010-ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ-ΠΑΟ ΓΟΥΒΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΦΑΙΣΤΟΣ-ΡΟΥΒΑΣ

ADVERTISING

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ-ΟΦΑΜ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΚΟΥΝΑΒΟΙ-ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ADVERTISING

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 12:00 ΠΑΛΙΑΝΗ-ΑΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑ-ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΝΟΜ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΔΕΙΛΙΝΑ-ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΕΚ-ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΔΑΜΑΣΤΑ-ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΧΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΧΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΤΡΙΤΩΝΙΑ-ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ-ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 18:30 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΥΛΙΣΟΣ

Το πρόγραμμα ανά κατηγορία: 

Α1 ΕΠΣΗ: 

23/10/21
ft
23/10/2115:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ1
30Φρόκου
1 - 3
ft
ΜΙΝΩΙΚΗΜΙΝΩΙΚΗ3
46Μαρκόπουλος65ΚουρουγκιαβούρηςΜ85Σταυρουλάκης
24/10/21
ft
24/10/2115:00
ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ0
0 - 1
ft
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ1
30Μαρκάκης(αυτογκόλ)
ft
24/10/2115:00
ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ3
50ΝικολάουΧ.55ΝικολάουΧ.87Κοκκινάκης
3 - 1
ft
ΕΓΟΗΕΓΟΗ1
40Κονίδης
ft
24/10/2115:00
ΟΦΑΟΦΑ1
75Ταμπάκης
1 - 7
ft
ΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑ7
4Κενδριστάκης18Μαραθιανός23Κενδριστάκης56Ανωγειανάκης(πεν.)65Κενδριστάκης70Κενδριστάκης80Ανωγειανάκης
ft
24/10/2115:00
ΔΕΙΛΙΝΑΔΕΙΛΙΝΑ1
59Κλίνης
1 - 0
ft
ΡΩΜΑΝΟΣΡΩΜΑΝΟΣ0
ft
24/10/2115:00
ΜΟΙΡΕΣ1
45+2Φραγκιαδάκης(πεν.)
1 - 1
ft
ΑΣΙΤΕΣΑΣΙΤΕΣ1
48Κοτζαδάκης(πεν.)75Γιαννακόπουλος
ft
24/10/2115:00
ΠΑΝΟΜΠΑΝΟΜ1
28ΤζιράκηςΔ
1 - 1
ft
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΝΘΕΣΤΙΩΝ1
46Δρακούλης
ft
24/10/2115:30
ΤΡΙΤΩΝΙΑΤΡΙΤΩΝΙΑ1
72Πίτσος
1 - 2
ft
ΒΟΝΗΒΟΝΗ2
63Γιακουμάκης93Καλογερίδης

 

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος:

23/10/21
ft
23/10/2115:00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ8
10Ντίσα18Ζούζουλας29Τσακόνι45Ντίσα49Ζούζουλας54Ντίσα65Ντίσα73Καλαϊτζάκης
8 - 0
ft
ΓΟΥΒΕΣΓΟΥΒΕΣ0
ft
23/10/2115:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΓΙΟΥΧΤΑΣ 20102
15Μπεσιάν85Φραγκουλάκης
2 - 3
ft
ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ3
30Γιακουμάκης(πεν.)40αυτογκόλ60Τσιμινικάκης
24/10/21
ft
24/10/2112:00
ΚΟΥΝΑΒΟΙΚΟΥΝΑΒΟΙ0
86Ψυχογιός
0 - 3
ft
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ3
3Ποταμιανάκης40ΚατσαρήςΧ69Μπελαδάκης(πεν.)
ft
24/10/2115:05
ΔΩΡΙΕΑΣΔΩΡΙΕΑΣ0
0 - 1
ft
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ1
58Συμιανάκης
ft
24/10/2115:05
ΜΟΧΟΣΜΟΧΟΣ4
4Μεχντί70Νταουσιάνης77Τερκέζι88Ρουσοχατζάκης
4 - 0
ft
ΠΗΓΑΣΟΣΠΗΓΑΣΟΣ0

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος:

23/10/21
ft
23/10/2115:00
ΦΑΙΣΤΟΣΦΑΙΣΤΟΣ3
32Γρηγοράκης73Ντισπυράκης77Φραγκιαδάκης(πεν.)
3 - 1
ft
ΡΟΥΒΑΣΡΟΥΒΑΣ1
65ΞημεράκηςΓ
ft
23/10/2116:00
ΑΣΗΜΙΑΣΗΜΙ6
9Μακράκης19Σαριδάκης32Έντι41Χατζάκης43Μακράκης75Μακράκης
6 - 0
ft
ΟΦΑΜΟΦΑΜ0
24/10/21
ft
24/10/2115:30
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ3
28Αποδουλιανάκης40Σαϊτάκης43Αποδουλιανάκης
3 - 2
ft
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ2
68Βιτώρος73Βιτώρος
ft
24/10/2116:00
ΠΑΛΙΑΝΗΠΑΛΙΑΝΗ3
30Βιολάκης80ΟικονομάκηςΚ.90ΟικονομάκηςΚ.
3 - 0
ft
ΑΟΚΑΟΚ0
ft
24/10/2118:30
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2
55Κούπε67Σωτήρχος
2 - 1
ft
ΤΥΛΙΣΟΣΤΥΛΙΣΟΣ1
75Βαγνκέλι
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content