Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας(16/10)

Πλούσιο είναι για σήμερα Σάββατο 16 Οκτωβρίου το τηλεοπτικό πρόγραμμα με αρκετές αναμετρήσεις. Τα βλέμματα τραβάνε οι αναμετρήσεις της Super League, αλλά και οι αναμετρήσεις από τα μεγάλα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της ημέρας:

10:35 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC SS8 Querol – Les Pobles 1, Ισπανία

ADVERTISING

11:30 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC SS9 El Montmell 1, Ισπανία

12:30 ΕΡΤ3
Ολυμπιακός – ΑΕΚ Χάντμπολ Α1 Ανδρών

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Γουότφορντ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ

ADVERTISING

14:30 Novasports 2HD
Φούλαμ – ΚΠΡ EFL Championship

14:45 Eurosport 1 Home
Nations Series| Οπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ

15:10 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC SS10 Savalla 2, Ισπανία

ADVERTISING

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Σπέτσια – Σαλερνιτάνα Serie A

16:05 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC SS11 Querol – Les Pobles 2, Ισπανία

16:30 Novasports Start
Γκρόιτερ Φιρτ – Μπόχουμ Bundesliga

ADVERTISING

16:30 Novasports 6HD
Φράιμπουργκ – Λειψία Bundesliga

16:30 Novasports 5HD
Ουνιόν Βερολίνου – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 4HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Χέρτα Bundesliga

16:30 Novasports 3HD
Ντόρτμουντ – Μάιντς Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Σαουθάμπτον – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Άστον Βίλα – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Νόριτς – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Μάδεργουελ – Σέλτικ Scottish Premiership

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Λέστερ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 Eurosport 2
Γκραν Πρι Μορμπιχάν Ποδηλασία

17:00 ΕΡΤ3
Απόλλων Πάτρας – ΑΕΚ Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 1
Άρης – Κολοσσός Basket League

17:30 Novasports 1HD
Φέγενορντ – Βάαλβαϊκ Eredivisie

18:00 Novasports 2HD
Κλερμόν – Λιλ Ligue 1

18:15 COSMOTE SPORT 3 HD
Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης Super League

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Λάτσιο – Ίντερ Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Σπαρτάκ Μόσχας – Ντινάμο Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα

19:15 Novasports Start
Λας Πάλμας – Τενερίφη Β’ Ισπανίας

19:20 Eurosport 2
Superbike Αργεντινή

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπρέντφορντ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

19:30 Novasports 1HD
Λεβάντε – Χετάφε La Liga

19:30 Novasports Prime
Γκλάντμπαχ – Στουτγάρδη Bundesliga

19:45 Novasports 4HD
Χέρενφεϊν – Άγιαξ Eredivisie

20:00 SDNA TV
Παναθηναϊκός – Πανναξιακός Βόλεϊ Γυναικών

20:00 ΕΡΤ3
Basket League Basket League

20:15 COSMOTE SPORT 8 HD
Τουρκ Τέλεκομ – Νταρουσάφακα Τουρκικό Πρωτάθλημα

20:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Παναθηναϊκός – Ιωνικός Super League

20:45 Eurosport 1
Home Nations Series| Οπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ

20:50 Eurosport 2
Superbike Αργεντινή

21:00 Novasports 5HD
Βίρτους Μπολόνια – Τριέστε Lega Basket Serie A

21:30 Novasports 3HD
Αμβούργο – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπούργκος – Βαλένθια ACB Liga Endesa

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Μίλαν – Βερόνα Serie A

22:00 Eurosport 2
Global Champions Tour Ιππασία

22:00 Novasports 4HD
Αϊντχόφεν – Τσβόλε Eredivisie

22:00 Novasports 2HD
Λιόν – Μονακό Ligue 1

22:50 Novasports 6HD
Λος Άντζελες – Σαν Χοσέ MLS

23:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Indian Wells

Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content