Το πλήρες πρόγραμμα του κρητικού ομίλου

Γνωστό έγινε το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής του κρητικού ομίλου.

Στο πρωτάθλημα όπου συμμετέχουν Πανιώνιος και ΠΑΟ Ρουφ, θα έχουμε εννέα αγωνιστικές στον κάθε γύρο, ενώ σπουδαία παιχνίδια αναμένονται στην πρεμιέρα με τον Αλμυρό να φιλοξενεί τον ΑΟΑΝ και τον Γιούχτα τον Πανιώνιο.

Γ Εθνική: Το πρόγραμμα της πρεμιέρας του “Κρητικού” ομίλου

ADVERTISING

Ο πρωταθλητής του ομίλου, θα συμμετάσχει στη διαδικασία των μπαράζ ανόδου, ενώ απο τον όμιλο, θα υποβιβαστούν τέσσερις ομάδες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρώτου γύρου: 

ADVERTISING

23/10/21
ft
23/10/2114:00
ΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣ0
0 - 1
ft
ΑΟΑΝΑΟΑΝ1
33Μαυρής
24/10/21
ft
24/10/2115:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣ1
3Σφυρογιαννάκης
1 - 4
ft
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ4
24Λιούμης37Γροντής45Γροντής47Λιούμης
ft
24/10/2115:00
ΠΟΑΠΟΑ2
76Καϊμακαμούδης79Καϊμακαμούδης
2 - 0
ft
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.0
ft
24/10/2115:00
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ0
0 - 0
ft
ΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣ0
ft
24/10/2115:00
ΠΑΟ ΡΟΥΦΠΑΟ ΡΟΥΦ2
33Μακρής75Φιλιμέγκας
2 - 1
ft
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ1
87Γκέκας
31/10/21
ft
31/10/2115:00
ΑΟΑΝΑΟΑΝ2
29Μηνάς33Μηνάς
2 - 0
ft
ΠΟΑΠΟΑ0
ft
31/10/2115:00
ΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣ1
65Αζίζι
1 - 1
ft
ΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣ1
59Δωματάς
ft
31/10/2115:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.0
0 - 2
ft
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ2
79Κοντοές80Δρίτσας
ft
31/10/2115:00
ΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣ4
35Ντιατά48Γιαλούσης(πεν.)55Αντωνίου75Ντιατά
4 - 1
ft
ΠΑΟ ΡΟΥΦΠΑΟ ΡΟΥΦ1
26Νιτσάκης
ft
31/10/2115:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ0
92Βερούσι
0 - 0
ft
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ0
07/11/21
ft
07/11/2115:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.2
45Μερκούρι55Φερμίνα
2 - 3
ft
ΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣ3
72Αζίζι88Καστελλιανάκης92Καστελλιανάκης
ft
07/11/2115:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ1
88Γροντής(πεν.)
1 - 3
ft
ΑΟΑΝΑΟΑΝ3
14Μηνάς27Παπαδόπουλος40Μηνάς
ft
07/11/2115:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣ0
0 - 0
ft
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ0
ft
07/11/2115:00
ΠΟΑΠΟΑ2
28Καϊμακαμούδης93Κερμενίδης
2 - 1
ft
ΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣ1
92Ντιατά
ft
07/11/2115:00
ΠΑΟ ΡΟΥΦΠΑΟ ΡΟΥΦ3
20Καλλέργης27Νιτσάκης90Γκιοάτα
3 - 0
ft
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ0
14/11/21
ft
14/11/2115:00
ΑΟΑΝΑΟΑΝ0
0 - 0
ft
ΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣ0
41Αριστεινίδης
ft
14/11/2115:00
ΠΟΑΠΟΑ2
1Καϊμακαμούδης23Ολιβέιρα
2 - 3
ft
ΠΑΟ ΡΟΥΦΠΑΟ ΡΟΥΦ3
20Μάντζιος59Νασιόπουλος65Βενάρδος
ft
14/11/2115:00
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ0
0 - 1
ft
ΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣ1
30Κοντογιάννης
ft
14/11/2115:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ0
0 - 0
ft
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.0
21/11/21
ft
21/11/2115:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.1
16Ουατάρα
1 - 4
ft
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ4
2Παπαθανασίου39Τσίτας53Τσίτας74Φέζγκα
Περισσότερα +
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content