Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (9-10/10) σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ!

Η ΕΠΣΗ γνωστοποίησε το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου με την Α2 ΕΠΣΗ να κάνει… πρεμιέρα.

Πιο συγκεκριμένα το Σάββατο θα πραγματοποιηθούν δύο παιχνίδια στην Α1 ΕΠΣΗ και τέσσερα στην Α2, ενώ την Κυριακή θα γίνουν έξι ματς στην πρώτη κατηγορία και άλλα τόσα στην δεύτερη.

Το πρόγραμμα της Α1 ΕΠΣΗ για 9-10 Οκτωβρίου:

09/10/21
ft
09/10/2116:00
ΒΟΝΗΒΟΝΗ1
30Ζερβάκης
1 - 4
ft
ΜΙΝΩΙΚΗΜΙΝΩΙΚΗ4
41Μαρκόπουλος60Μαρκόπουλος69Ταμπάκης92ΚουρουγκιαβούρηςΓ
ft
09/10/2116:00
ΜΟΙΡΕΣ0
0 - 2
ft
ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ2
57Κοκκινάκης67ΤσατσάκηςΓ
10/10/21
ft
10/10/2116:00
ΕΓΟΗΕΓΟΗ1
76Παναούσης
1 - 6
ft
ΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑ6
3Αγριμάκης30Ανωγειανάκης42Ανωγειανάκης55Ανωγειανάκης70Κενδριστάκης80Κενδριστάκης
ft
10/10/2116:00
ΡΩΜΑΝΟΣΡΩΜΑΝΟΣ2
4Μυλωνάς91Μυλωνάς
2 - 1
ft
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ1
53Μεταξάκης
ft
10/10/2116:00
ΑΣΙΤΕΣΑΣΙΤΕΣ2
40ΡουμπάκηςΚ76Χατζηνικολάκης(αυτογκόλ)
2 - 0
ft
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ0
ft
10/10/2116:00
ΠΑΝΟΜΠΑΝΟΜ0
0 - 1
ft
ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ1
50Τζουβάρας
ft
10/10/2116:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑΤΡΙΤΩΝΙΑ3
15Μάρκου18Μπαλοκας47Χατζησεβαστός59Πηρουνάκης75Κοκολάκης
3 - 1
ft
ΟΦΑΟΦΑ1
37Φρόκου44Μουρτζάκης
ft
10/10/2116:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΝΘΕΣΤΙΩΝ6
10Κουσίδης35Ανυφαντάκης44Χριστοφοράκης50Χριστοφοράκης70Χριστοφοράκης85Μπερνίκου
6 - 3
ft
ΔΕΙΛΙΝΑΔΕΙΛΙΝΑ3
11Κεφαλούκος(ΠΕΝ.)38Βιστάκης75ΚούκοςΓ.

Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Α2 ΕΠΣΗ:

09/10/21
ft
09/10/2116:00
ΛΙΝΤΟΛΙΝΤΟ3
48ΠαπαδάκηςΑ72ΠαπαδάκηςΑ93Σφακιανάκης
3 - 0
ft
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ0
ft
09/10/2116:00
ΔΩΡΙΕΑΣΔΩΡΙΕΑΣ1
12Μαμφρέδας
1 - 0
ft
ΚΟΥΝΑΒΟΙΚΟΥΝΑΒΟΙ0
ft
09/10/2116:00
ΠΗΓΑΣΟΣΠΗΓΑΣΟΣ6
23Οικονομάκης35Χριστοφής62Χριστοφής65Οικονομάκης78Χριστοφής87Οικονομάκης
6 - 1
ft
ΓΟΥΒΕΣΓΟΥΒΕΣ1
81Αμανάκης
10/10/21
ft
10/10/2116:00
ΜΟΧΟΣΜΟΧΟΣ0
0 - 3
ft
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ3
55Κοζυράκης60Κοζυράκης

Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Α2 ΕΠΣΗ:

10/10/21
ft
10/10/2112:00
ΠΑΛΙΑΝΗΠΑΛΙΑΝΗ1
90Σπινθουράκης
1 - 3
ft
ΟΦΑΜΟΦΑΜ3
7Σερπετζόγλου22ΣτρατήγηςΑ.90+Μοχιανάκης
ft
10/10/2116:00
ΑΣΗΜΙΑΣΗΜΙ0
0 - 2
ft
ΦΑΙΣΤΟΣΦΑΙΣΤΟΣ2
34Φραγκιαδάκης(ΠΕΝ.)67Φραγκιαδάκης
ft
10/10/2116:00
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ1
17Παγκαλάκης
1 - 5
ft
ΡΟΥΒΑΣΡΟΥΒΑΣ5
33Μιχελουδάκης40ΞημεράκηςΑ.(ΠΕΝ.)52Κοσμαδάκης70Κοσμαδάκης87Σινάνι
ft
10/10/2116:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ4
10Βαλαμούτσουνος42Σαϊτάκης55Βαλαμούτσουνος75Γαρεφαλάκης
4 - 1
ft
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
30Σωτήρχος
ft
10/10/2119:00
ΑΟΚΑΟΚ1
70Αλεξάκης(ΠΕΝ.)
1 - 0
ft
ΤΥΛΙΣΟΣΤΥΛΙΣΟΣ0
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.