5η αγωνιστική - Γ Εθνική

• ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ, ΠΟΑ - ΑΟΑΝ 2-1!
  • Ευστοχεί ο Γιακουμάκης στο 95' και 2-1 ο ΠΟΑ!
  • Ανατροπή σφυρογιαννακη μέσα στην περιοχή.
  • 93’ πέναλτι για ΠΟΑ.
  • 92’ μετά από βαθιά μπαλιά Πλουσή ο Μαρτσάκης με προβολή σκοράρει.
  • 89’ σέντρα Σένκα, διώχνει ο Χατζηανδρέου, χτυπάει στο κεφάλι του Λουμπάκη κόρνερ για τον ΑΟΑΝ. Στην εξέλιξη, σουτ Σένκα, άουτ η μπάλα.
  • 81’ σουτ Νοκάι, η μπάλα ψηλά αουτ.
  • 76’ φωνές για πέναλτι στον ΠΟΑ σε μαρκάρισμα πάνω στον Νύκταρη.
  • 76' Σουτ Καρλίτος από μακριά, διπλή επέμβαση του Καβουσάκη.
  • 68’ αναγκαστική αλλαγή για ΠΟΑ. Γιακουμάκης μέσα Καϊμακαμούδης έξω
  • 64’ τεράστια ευκαιρία ΠΟΑ. Φάουλ Μέμου, κεφάλια Νύκταρη στην καρδιά της περιοχής, εντυπωσιακή επέμβαση του Γκλώτσου!
  • 62' Σουτ Καμαρά, η μπάλα εκτός.
  • 57' Σουτ Νάτου, η μπάλα άουτ.
  • 48’ φωνές για πέναλτι από τον ΠΟΑ για μαρκάρισμα πάνω στον Μέμο, μέσα στην περιοχή από τον Μουστάκη, παίζεται λέει ο ρεφ.
  • Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο!
  • Ημίχρονο στο Ατσαλένιο. ΠΟΑ - ΑΟΑΝ 1-0!
  • 43’ τρομερή ατομική ενέργεια Σένκα, κάθετη στον Μουστάκη, αυτός πλασάρει σωστά το γκολ ακυρώνεται για οφσάιντ. Νέες διαμαρτυρίες από τον ΑΟΑΝ.
  • 30’ λάθος Γκλώτσου, Ικεότσα σουτ από μακριά ψηλά άουτ.
  • 27’ δοκάρι για τον ΑΟΑΝ! Μετά από ωραία ανάπτυξη, ο Μουστάκης έβγαλε σε θέση βολής τον Μαρτσάκη, αυτός πλάσαρε η μπάλα στο δοκάρι!
  • ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΑ ΣΤΟ 24'! Μετά από σέντρα, ο Δαμιανάκης πήρε την κεφάλια, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι ο Καϊμακαμούδης στην επαναφορά με πλασέ έκανε το 1-0.  Έντονες διαμαρτυρίες από ΑΟΑΝ για οφσάιντ στην αρχή της φάσης.
  • 22’ Γύρισμα Μέμου ο Γκλώτσος προλαβαίνει πριν απειλήσει ο Νύκταρης.
  • 21’ πλασέ Νοκάι μετά από κάθετη, σκοράρει, αλλά ακυρώθηκε για οφσάιντ.
  • Χωρίς φάσεις στα πρώτα είκοσι λεπτά.
  • 11’ Τίποτα σπουδαίο μέχρι τώρα στο παιχνίδι, με τις δυο ομάδες να διαβάζουν το παιχνίδι της άλλης.
  • Τίποτα μέχρι στιγμής στα πρώτα λεπτά στο Ατσαλένιο.