Εύκολη επικράτηση του Γιούχτα Β΄ απέναντι στον Ερμή Ατσαλένιου

Εμφατική νίκη πήρε ο Γιούχτας Β’ στο Ατσαλένιο με σκορ 0-8 απέναντι στον Ερμή Ατσαλένιου.

Η διαφορά ηλικίας ανάμεσα στις δύο ομάδες ήταν κομβική στον φιλικό αυτόν αγώνα όπως και η κούραση που εμφάνισαν οι ποδοσφαιριστές του Ερμή. Η ομάδα του Λεωνίδα Τιτομιχελάκη κατάφερε στο πρώτο ημίχρονο να σκοράρει πέντε φορές με τους Πασπαράκη, Ακουμιανάκη, Αγγελιδάκη, Ντουράκη και Τσαβολάκη.

Το δεύτερο ημίχρονο συνέχισε με τον ίδιο ρυθμό και σκόραραν οι Πασπαράκης (2ο γκολ), Σμυρνάκης και ο Βασιλάκης το 8ο τέρμα του Γιούχτα Β΄.

Οι συνθέσεις:

Ερμής Ατσαλένιου: Αγαπάκης, Γκιόκας, Περσέκου, Λογοθέτης, Αργυρίου, Δεληγιάννης, Καμαρίτης, Παπαδάκης, Αλεξάκης, Κουκουναράς, Μοναστηριώτης

Έπαιξαν και οι: Ξυδάκης, Φυσαράκης, Βαρδαβάς, Κατσαράκης, Χρυσάκης, Παναγιωτάκης, Πλακιωτακης, Διγενής

Γιούχτας Β’: Πετρομιχελάκης, Δασκαλάκης, Γρινιεζάκης, Βασιλάκης, Κουτσούκος, Τσαβολάκης, Μαυρογιάννης, Πασπαράκης, Ντουράκης, Ακουμιανάκης, Αγγελιδάκης

Έπαιξαν και οι: Κάλιαρος, Αλιάι, Ζέφι, Κοντός, Σμυρνάκης, Σκουλάς, Δαμιανάκης, Ντουράκης και Παρασύρης