Φιλική ισοπαλία για Λίντο και ΠΑΝΟΜ!

Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε το φιλικό ανάμεσα στο Λίντο και τον ΠΑΝΟΜ (1-1).

Κώστας Φιλοξενίδης και Σταμάτης Μαματζάκης είχαν την ευκαιρία να δοκιμάσουν ξανά νέα πρόσωπα και σχήματα με τις δύο ομάδες να βγάζουν ορισμένα πράγματα της σκληρής δουλειάς μέσα στο γήπεδο.

Στο πρώτο ημίχρονο και οι δύο ομάδες δημιούργησαν ευκαιρίες, όμως το γκολ έλειψε με αποτέλεσμα το 0-0 να μένει ως το τέλος του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη ο ΠΑΝΟΜ έχασε πέναλτι με τον Μακριδάκη να αποκρούει την εκτέλεση του Σαμπροβαλάκη. Λίγα λεπτά μετά το Λίντο πήρε προβάδισμα στο σκορ με τον Προβιδάκη να κάνει το 1-0.

Ο ΠΑΝΟΜ αντέδρασε και κατάφερε να φέρει το ματς στα ίσα με τον Τζουβάρα ο οποίος έκανε το 1-1 και ήταν και το τελικό αποτέλεσμα.

Λίντο: Ντάγκινης Μπ., Κωνσταντάκης, Γιακουμάκης, Δεσποτόπουλος, Ντάγκινης Δ., Τζιράκης, Μαυρής, Βαρδάκης, Δασκαλάκης, Καρκανάκης, Παπάζογλου

Έπαιξαν και οι: Μακριδάκης, Καλογεράκης, Προβιδάκης Ν., Τζανακάκης Π.

ΠΑΝΟΜ: Κορνηλάκης, Μαυρίδης, Διγενής, Λέλεκας Τ., Πατούνας, Γκούρο Λ., Μόντι, Τζουβάρας, Άριελ, Σαμπροβαλάκης, Μπορμπουδάκης

Έπαιξαν και οι: Φανουράκης, Άουρελ, Φραγκάκης, Πάτρικ, Μπαγουράκης.