Κ19 ΟΦΗ Τελικό 2-3 Κ19 ΠΑΟΚ
2-3 Τελικό Ημίχρονο: 1-1

Κ19 ΠΑΟΚ

  • Κυριαζίδης Δημήτριος 31'
  • Αζούζ Γιασίν 53'
  • Γραββάνης Ευάγγελος 84'
  • Κυριαζίδης Δημήτριος 31'
  • Αζούζ Γιασίν 53'
  • Γραββάνης Ευάγγελος 84'
Powered by
Διοργάνωση: Super League Κ19 2026-27 Σάββατο, 24/10/2026 · 15:00
Διαιτησία Διαιτητές αγώνα
Live match

Εξέλιξη Αγώνα

Ζωντανή ενημέρωση
Περιορισμένη κάλυψη αγώνα

Πρώτη φάση στα 10'' για τον ΟΦΗ με σουτ του Αντωνακάκη να απειλεί την εστία του ΠΑΟΚ

Ο ΠΑΟΚ έχει πάρει μέτρα στο γήπεδο, χωρίς όμως να απειλήσει

Ο Κετένογλου αποκρούει το απευθείας φάουλ του Ματέρα για τον ΠΑΟΚ

Γκολ - Κ19 ΠΑΟΚ Κυριαζίδης Δημήτριος

Ο Κυριαζίδης με δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή κάνει το 0-1 για τον ΠΑΟΚ

Γκολ - Κ19 ΟΦΗ Αντωνακάκης Χαράλαμπος

Ισοφαρίζει ο ΟΦΗ! Ωραία συνεργασία Καινουργιάκη-Ασμαριανάκη, αυτός βρίσκει τον Αντωνακάκη που σκοράρει για το 1-1

Ο ΠΑΟΚ απειλεί με προσπάθεια εντός περιοχής με τον Κάνιο να μην βρίσκει στόχο

Γκολ - Κ19 ΠΑΟΚ Αζούζ Γιασίν

Σκοράρει για το 1-2 ο ΠΑΟΚ με ωραία επίθεση και σκόρερ τον Αζούζ

Ο Σιτμαλίδης βγαίνει γρήγορα μπροστά, αλλά τον προλαβαίνει η άμυνα του ΠΑΟΚ

Αλλαγή - Κ19 ΠΑΟΚ Τοπαλίδης Ιωάννης Ψυρούκης Ιωάννης
Αλλαγή - Κ19 ΠΑΟΚ Ματέρα Μάριο Μπέρδος Δημήτριος
Αλλαγή - Κ19 ΟΦΗ Ντρεϊάι Λέιβις Μάρα Ελιάνο
Αλλαγή - Κ19 ΟΦΗ Λαγουδάκης Κωνσταντίνος Αρβανιτάκης Αντώνιος
Γκολ - Κ19 ΟΦΗ Σιτμαλίδης Αθανάσιος
Αλλαγή - Κ19 ΠΑΟΚ Κρομμύδας Γεώργιος Μώκος Αχιλλέας
Αλλαγή - Κ19 ΟΦΗ Κωνσταντινος Παπαδακης Τούφας Θανάσης
Αλλαγή - Κ19 ΟΦΗ Κοζυράκης Γιώργος Κοτζαμιχάλης Αντώνιος
Γκολ - Κ19 ΠΑΟΚ Γραββάνης Ευάγγελος

Γκολ για τον ΠΑΟΚ με πλασέ του Γραββάνη για το 2-3

Αλλαγή - Κ19 ΠΑΟΚ Κανιός Δημήτριος Παπαδόπουλος Μιχάηλ
Αλλαγή - Κ19 ΠΑΟΚ Γραββάνης Ευάγγελος Σαββίδης Απόστολος
Συνθέσεις

Κ19 ΠΑΟΚ

  • Μπελέρης Ευστάθις
  • Σίμνοβερτς Μάτεβζ
  • Τσιάλης Ιωάννης
  • Αυγητίδης Χαράλαμπος
  • Τοπαλίδης Ιωάννης 60'
  • Κανιός Δημήτριος 85'
  • Κυριαζίδης Δημήτριος
  • Αζούζ Γιασίν
  • Γραββάνης Ευάγγελος 85'
  • Ματέρα Μάριο 60'
  • Κρομμύδας Γεώργιος 71'

Αναπληρωματικοί

  • Ψυρούκης Ιωάννης 60'
  • Μπέρδος Δημήτριος 60'
  • Μώκος Αχιλλέας 71'
  • Σαββίδης Απόστολος 85'
  • Παπαδόπουλος Μιχάηλ 85'