Α2 ΕΠΣΗ: Συνεχίζει αήττητη η Τύλισος, νίκες για ακόμα τρεις ομάδες και δύο ισοπαλίες

«Τρίποντα» στα τέσσερα από τα έξι παιχνίδια της ημέρας, με την Τύλισο να συνεχίζει «ακάθεκτη».

Στα παιχνίδια του μεσημεριού της ημέρας (27/10), «ξεχώρισαν» το 6 στα 6 της Τυλίσου, και η νίκη του Ζαρού απέναντι στην Παλιανή.

Συγκεκριμένα, ο Ζαρός επικράτησε της Παλιανής με 2-0 εκτός έδρας, ενώ οι Κουνάβοι έχασαν στο γήπεδό τους από την Τύλισο, που «χρειάστηκε» 67 λεπτά για να βρει το πρώτο της γκολ στην αναμέτρηση.

Ισοπαλίες είχαν τα άλλα δύο παιχνίδια στις 15:00, με τον Μαραθώνα να σώζει την παρτίδα στις καθυστερήσεις από τον ΠΟΗ (2-2), και η Αγιά Βαρβάρα δεν μπόρεσε να κρατήσει το προβάδισμα του πρώτου ημιχρόνου απέναντι στο Λίντο (2-2).

Στα δύο τελευταία παιχνίδια της αγωνιστικής, οι γηπεδούχοι επικράτησαν τον αντιπάλων τους, με τον ΟΦΑρκαλοχωρίου να παίρνει τη νίκη με 7-1 απέναντι στον Ποσειδώνα, ενώ η Δαμάστα δεν μπόρεσε να διεκδικήσει κάτι καλύτερο από το παιχνίδι με τα Δειλινά.