Σέντρα στο παιχνίδι!
5'
Καλή ενέργεια και σουτ του Νοκάι φεύγει άουτ
9'
Μεγάλη στιγμή για τον ΑΟΑΝ. Φάουλ του Μέμμου, τακουνάκι του Μαρκάκη και η μπάλα στο δοκάρι!
20'
Τετ α τετ με Νοκάι, αλλά ο Μακατουνάκης έσωσε την εστία του
28'
Μεγάλη ευκαιρία για τον ΑΟΑΝ, με τον Νοκάι να πλασάρει και τον Παυλίδη να διώχνει πάνω στη γραμμή
42'
Nέα μεγάλη ευκαιρία για τον ΑΟΑΝ. Μετά από φάση διαρκείας ο Τσιλεδάκης σουτάρει και ο Φαζός σώζει πάνω στη γραμμή τον Γιούχτα από βέβαια παραβίαση
45'
Φάουλ του Γκίνη από καλή θέση, η μπάλα άουτ
45'
Ημίχρονο: ΑΟΑΝ - Γιούχτας 0-0
46' Αλλαγή
Μέσα:Β. ΠΙΣΤΙΚΟΣ
Έξω:Δ. Πακιουφάκης
46' Αλλαγή
Μέσα:Α. Μπουρσέλης
Έξω:Λ. Γελαδάρης
53' 0:1 Γκολ
Ο Φουκαράκης σκοράρει και πληγώνει την πρώην ομάδα του για το 0-1, μετά από ασίστ του Πιστικού, 0-1 ο Γιούχτας!
56'
Νέα μεγάλη στιγμή για τον ΑΟΑΝ: Ο Νοκάι πάσαρε στον Μέμμο που πλάσαρε σε κενή εστία, αλλά αμυντικός των φιλοξενούμενων πρόλαβε πάλι πάνω στη γραμμή
Έξω:Μ. Νοκάι
60' Αλλαγή
Μέσα:Β. Χριστόπουλος
Έξω:Α. Γαιτανίδης
67'
Φάουλ του Μπουρσέλη, κεφαλιά Φαζού, η μπάλα στα χέρια του Ψιμόπουλου
69' Ακυρώθηκε γκολ
Ο Παυλίδης σκοράρει αλλά το γκολ ακυρώνεται για οφσαίντ. Διαμαρτυρίες από τους ανθρώπους του Γιούχτα
70'
Ο Σένκα εκτελεί φάυλ, κεφαλιά Ιατρούδη, μπλοκάρει ο Μακατουνάκης
Γκολ 1:1 75'
Χ. Πήλιος
Ο Πήλιος ισοφαρίζει σε 1-1 για τον ΑΟΑΝ! Τρομερή ενέργεια Γκίνη από τα δεξιά άφησε στον Σένκα, αυτός μπήκε στη περιοχή έδωσε όμορφα στον Πήλιο που με τρομερό τσίμπημα έκανε το 1-1
76'
Σέντρα Πατινιώτη, η κεφαλιά του Χριστόπουλου φεύγει άουτ
78' Αλλαγή
Μέσα:Σ. ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ
Έξω:Γ. Σουρνάκης
80'
Φωνές για πέναλτι από τους γηπεδούχους μετά από γύρισμα του Γκίνη και διώξιμο του Πατινιώτη