Το έχασε μέσα από τα χέρια του…

Ο Ηρακλής Νιπιδιτού είχε μεγάλη ευκαιρία να επιστρέψει στις νίκες, χάνωντας  την μέσα από τα χέρια του ενώ βρισκόταν δύο γκολ μπροστά.

Αναλυτικότερα, ο Ηρακλής Νιπιδιτού κέρδιζε 0-2 τους Νέους Ηροδότου εκτός έδρας με την λήξη του πρώτου ημιχρόνου.

Στην επανάληψη οι Νέοι Ηροδότου έκανα τρομερά πράγματα και γύρισαν τούμπα το ματς, κάνοντας την ανατροπή και κερδίζοντας με σκορ 4-2.

Ο Παναγιώτης Βραχνάκης και ο Κώστας Παναούσης δήλωσαν μετά τον αγώνα πως αναλαμβάνουν πλήρως την ευθύνη για την ήττα και λόγως ήταν κάποιες λάθος αποφάσεις που πήραν.

Ο Ηρακλής Νιπιδιτού θέλει να αφήσει πίσω το αποτέλεσμα αυτό και τώρα κοιτάζει τον αγώνα της Κυριακής (27/10) με αντίπαλο το Άλογο Μαλεβιζίου για να βγάλει αντίδραση.