ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου (06-07/04)

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣΗ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες.

Η Α1 ΕΠΣΗ συνεχίζεται με την 28η αγωνιστική, η Α2 ΕΠΣΗ στον 1ο όμιλο με την 24η, ο 2ος όμιλος με την 23η, όπως και η Β1 ΕΠΣΗ, ενώ η Β2 ΕΠΣΗ με την 22η.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

 

ADVERTISING

Αγώνας Γήπεδο Διαιτητές

Α1 ΕΠΣΗ (28η αγωνιστική

Σάββατο 6 Απριλίου – 16:30
ΠΑΝΟΜ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΜΑΛΙΩΝ Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Δ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΡΟΥΒΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Ανδριανάκης Ι., Κλαμπατσέας Χ., Ζουρνατζίδη Ε.
Κυριακή 7 Απριλίου – 16:30
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Μπαλίδης Α., Χριστουλάκης Ε., Μπατζακάκης Ν.
ΤΥΛΙΣΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ., Μπλαβάκης Ε.
ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Μαυραντωνάκης Ν., Βασιλάκης Α., Κυριακόπουλος Κ.
ΜΟΙΡΕΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΜΟΙΡΩΝ Σαββούδης Β., Μασέλη Φ., Ψαλιδάκης Α.
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΟΧΟΣ ΕΛΙΑΣ Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Ξυπάκης Γ.

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος (24η αγωνιστική)

Σάββατο 6 Απριλίου – 16:30
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σταυράκης Γ., Μασέλη Φ., Μαρκάκης Α.
Κυριακή 7 Απριλίου – 12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΛΙΝΤΟ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακόπουλος Κ., Μάτσας Κ., Ζουρνατζίδη Ε.
Κυριακή 7 Απριλίου – 16:30
ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΟΗ ΒΟΡΡΩΝ Χανιωτάκης Χ., Ανδριανάκης Ι., Κανταρτζόγλου Δ.
ΖΑΡΟΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΖΑΡΟΥ Κλαμπατσέας Χ., Αξιώτης Ε., Κλάδος Γ.
Κυριακή 7 Απριλίου – 19:00
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΔΙΑΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Σαμιωτάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κ., Δερμιτζάκης Ν.

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος (23η αγωνιστική)

Σάββατο 6 Απριλίου – 17:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Παπαδάκης Φ., Βασάκης Γ. Ε., Ροδίντσης Ε.
ΑΣΗΜΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Γαρεφαλάκης Κ., Γιγουρτσής Γ., Κλάδος Γ.
Σάββατο 6 Απριλίου – 20:00
ΓΑΡΙΠΑ – ΑΣΙΤΕΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αξιώτης Ε., Ζαφείρης Α., Βασιλάκης Α.
Κυριακή 7 Απριλίου – 17:00
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Μ., Ζουρμπάκης Α.
Κυριακή 7 Απριλίου – 19:00
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΠΟΑ Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π., Μπατζακάκης Ν.

Β1 ΕΠΣΗ (23η αγωνιστική)

Σάββατο 6 Απριλίου – 16:30
ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ – ΔΑΦΝΕΣ ΚΑΛΕΣΩΝ 0-3 α.α
Σάββατο 6 Απριλίου – 19:30
ΧΑΡΑΥΓΗ – ΟΦΑΜ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κέφης Δ., Χανιωτάκης Χ., Μασέλη Φ.
Κυριακή 7 Απριλίου – 12:00
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Ζουρμπάκης Α., Παπαδάκης Φ., Καραγεώργος Α.
ΓΟΡΤΥΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Δερμιτζάκης Ν., Φουκαράκης Μ., Μπινιχάκης Κ.
Κυριακή 7 Απριλίου – 19:30
ΔΩΡΙΕΑΣ – ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Δασκαλάκης Α., Μπλαβάκης Β., Πετούσης Ι.

Β2 ΕΠΣΗ – 22η αγωνιστική

Σάββατο 6 Απριλίου – 14:00
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Μπλαβάκης Β., Μπαλίδης Α., Ροδιτάκης Γ.
Σάββατο 6 Απριλίου – 16:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Φακουρέλης Φ., Φανουράκη Μ., Κυριακίδης Β.
Σάββατο 6 Απριλίου – 19:30
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΛΙΝΤΟ Μπαλίδης Α., Μαρκάκης Α., Ροδιτάκης Γ.
Κυριακή 7 Απριλίου – 12:00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Σαμιωτάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κ., Θέμελη Π.
Κυριακή 7 Απριλίου – 16:30
ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΚΟΡΑΚΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Περτσελάκης Γ., Γιγουρτσής Γ., Χναράκης Δ.
ΔΗΜΟΦΙΛΗ