Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

 

Αναλυτικά οι σημερινές μεταδόσεις:

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD 
Προθέρμανση Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana Moto3

10:25 COSMOTE SPORT 7 HD 
Προθέρμανση Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana Moto2

10:55 COSMOTE SPORT 7 HD 
Προθέρμανση Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana MotoGP

11:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Εβάν Φερνές – Ράιαν Πένιστον Lyttos Beach ITF World Tour 2020 Τένις

11:45 COSMOTE SPORT 7 HD 
Αγώνας Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana Moto3

11:50 ΕΡΤ Sports HD, COSMOTE SPORT 5 HD 
Τουρκικό Γκραν Πρι Αγώνας Formula 1

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Lyttos Beach ITF World Tour 2020 Τελικός Απλού Ανδρών Τένις

13:05 COSMOTE SPORT 7 HD 
Αγώνας Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana Moto2

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD 
Μπασκόνια – Ομπραντόιρο ACB Liga Endessa Μπάσκετ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD 
Φούσε Βερολίνου – Φλένσμπουργκ Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD 
Αγώνας Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana MotoGP

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
Ντόμινικ Τιμ – Στέφανος Τσιτσιπάς Nitto ATP Finals 2020 – Λονδίνο Τένις

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Βόρεια Μακεδονία – Εσθονία UEFA Nations League  Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Σλοβακία – Σκωτία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports HD 
Περιστέρι – Μεσολόγγι Basket League Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Αναντολού Εφές – Μπελεντίγεσι Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
Τουρκία – Ρωσία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Αλβανία – ΚαζακστάνUEFA Nations League  Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Ουαλία – Ιρλανδία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Ολλανδία – Βοσνία-Ερζεγοβίνη UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD 
Τενερίφη – Γκραν Κανάρια ACB Liga Endessa Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD 
Δανία – Ισλανδία  UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD 
Σλοβενία – Κόσοβο UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD 
Ρουμανία – Νορβηγία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD 
Ουγγαρία – Σερβία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD 
Αυστρία – Βόρεια Ιρλανδία UEFA Nations League  Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD   
Ιταλία – Πολωνία UEFA Nations League  Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD 
Βέλγιο – Αγγλία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 OPEN TV, COSMOTE SPORT 1 HD 
Μολδαβία – Ελλάδα UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
Ραφαέλ Ναδάλ – Αντρέι Ρούμπλεφ Nitto ATP Finals 2020 – Λονδίνο Τένις