Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (4/10)

Γεμάτο δράση είναι και σήμερα το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις, αφού πλέον όλα τα πρωταθλήματα βρίσκονται σε εξέλιξη.

Μάλιστα εκτός από ποδόσφαιρο μπορεί κάποιος να παρακολουθήσει τένις ή τον μεγάλο τελικό του Champions League στο μπάσκετ, όπου αγωνίζεται η ΑΕΚ.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

Γαλλικό Όπεν Τένις

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD 

Οσασούνα – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

13:15 Novasports 1HD 
Γκρόνιγκεν – Άγιαξ Eredivisie Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 2HD 
Αταλάντα – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 4 HD 
Λέστερ – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Λοκομοτίβ Κουμπάν VTB United League Μπάσκετ

14:00 COSMOTE SPORT 7 HD 
Σαουθάμπτον – Γουέστ Μπρομ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:00 Novasports 3HD 

Μονπελιέ – Νιμ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD 

Κίελo – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD 

Κίελο – Έρλανγκεν Liqui Moly Bundesliga Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 2HD 

Βίλεμ – Φέγενορντ Eredivisie Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD 

Γουλβς – Φούλαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD 

Άρσεναλ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 ΣΚΑΪ 

Παναθηναϊκός – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 24 HD 

Μπενεβέντο – Μπολόνια Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD 

Πάρμα – Βερόνα Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD  

Λάτσιο – Ιντερ Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD 

Βόλφσμπουργκ – Άουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 

Basketball Champions League Ντιζόν-Σαραγόσα Μικρός τελικός

17:00 ΕΡΤ Sports HD 

Γαλλικό Όπεν Τένις

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD 

Λεβάντε – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 6 HD 

Αναντολού Εφές – Τουρκ Τέλεκομ Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

17:45 Novasports 5HD 

Αϊντχόφεν – Φορτούνα Σιτάρντ Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:15 Novasports 3HD 

Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ Super League Ποδόσφαιρο

18:15 Novasports 2HD 

ΠΑΟΚ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD 

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 

Μπάγερν Μονάχου – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 4HD 

Μίλαν – Σπέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD 

Γκραν Κανάρια – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endessa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD 

Κάντιθ – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD 

Μπεσίκτας – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

20:00 ΕΡΤ3 

ΑΕΚ-Μπούργος Basketball Champions League Τελικός

20:30 COSMOTE SPORT 7 HD 

Μπενφίκα – Φαρένσε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

20:30 Novasports 1HD 

ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD 

Άστον Βίλα – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD 

Ατρόμητος – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD 

Γιουβέντους – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD 

Λας Βέγκας Έισις – Σιάτλ Στορμ WNBA Finals Μπάσκετ

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 

Μπαρτσελόνα – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD 

Λιόν – Μαρσέιγ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

23:00 COSMOTE SPORT 7 HD 

Πορτιμονένσε – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο