Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (28/02)

Πλούσιο το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής, 28 Φεβρουαρίου, με μεγάλες αναμετρήσεις, τόσο στην Super League 1, όσο και στα Ευρωπαϊκά πρωταθλήματα.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις της Κυριακής:

COSMOTE SPORT 5

SS9 Aittajarvi 1 – Αρκτική Φινλανδία
WRC 10:00

 

COSMOTE SPORT 6

ATP 250 2021, Singapore Tennis Open
Τένις 10:00

 

COSMOTE SPORT 5

SS10 Aittajarvi 2 Wolf Power Stage – Αρκτική Φινλανδία
WRC 13:00

 

NOVASPORTS 3

Σαμπντόρια-Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30

 

NOVASPORTS 4

Γουίκομ – Νόριτς
Championship Αγγλίας 14:00

 

COSMOTE SPORT 4

Χίμκι – Ζιελόνα Γκόρα
VTB United League 14:00

 

COSMOTE SPORT 9

Κρίσταλ Πάλας – Φούλαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:00

 

COSMOTE SPORT 3

Λέστερ – Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:00

 

COSMOTE SPORT 8

Χάιντενχαϊμ – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας 14:30

 

COSMOTE SPORT 7

Ουνιόν Βερολίνου – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 14:30

 

NOVASPORTS 24

Σταντάρ Λιέγης-Άντερλεχτ
Βελγικό πρωτάθλημα 14:30

 

ΕΡΤ SPORTS

Λεβαδειακός-Δόξα Δράμας
Super League 2 14:45

 

ΕΡΤFLIX

Εργοτέλης-Απόλλων Λάρισας
Super League 2 14:45

 

ΕΡΤ3

Παναχαϊκή – Ξάνθη
Super League 2 14:45

 

COSMOTE SPORT 2

Θέλτα – Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 15:00

 

NOVASPORTS 1

Άρης – Ατρόμητος
Super League 15:00

 

NOVASPORTS 5

Αϊντχόφεν-Άγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 15:30

 

NOVASPORTS 4

Ίντερ – Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

 

COSMOTE SPORT 6

ATP 250 2021, Singapore Tennis Open
Τένις 16:00

 

COSMOTE SPORT 1

Τότεναμ – Μπέρνλι
Αγγλικό Πρωτάθλημα 16:00

 

COSMOTE SPORT 3

Μάιντς – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

 

ΕΡΤ3

ΚΑΕ Λάρισα – ΠΑΟΚ
Basket League 17:00

 

COSMOTE SPORT 8

Μέλσουνγκεν – Μαγδεβούργο
Χάντμπολ 17:00

 

COSMOTE SPORT 2

Κάντιθ – Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:15

 

NOVASPORTS 3

Λαμία – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League 17:15

 

NOVASPORTS 2

ΑΕΛ – Παναιτωλικός
Super League 17:15

 

NOVASPORTS 5

Αλκμαάρ – Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 17:45

 

NOVASPORTS 4

Μιλάνο-Φορτιτούντο Μπολόνια.
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 18:00

 

COSMOTE SPORT 1

Τσέλσι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 18:30

 

COSMOTE SPORT 9

Νταρουσάφακα – Φενέρμπαχτσε
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 19:00

 

COSMOTE SPORT 3

Λεβερκούζεν – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:00

 

NOVASPORTS EXTRA1

Νάπολι-Μπενεβέντο
Ιταλικό Κύπελλο μπάσκετ 19:00

 

NOVASPORTS 24

Γάνδη-Κλαμπ Μπριζ
Βελγικό πρωτάθλημα 19:15

 

COSMOTE SPORT 7

Μπανταλόνα – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 19:30

 

COSMOTE SPORT 2

Γρανάδα – Έλτσε
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

 

NOVASPORTS 1

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
Super League 19:30

 

ΕΡΤ3

ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Άρης
Basket League 20:00

 

NOVASPORTS 3

Μαρσέιγ-Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα 20:00

 

COSMOTE SPORT 1

Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 21:15

 

NOVASPORTS 2

Ρόμα-Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45

 

COSMOTE SPORT 8

Νασιονάλ – Μπράγκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 22:00

 

COSMOTE SPORT 2

Βιγιαρεάλ – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00

 

COSMOTE SPORT 4

Μιλγουόκι Μπακς – Λος Άντζελες Κλίπερς
NBA 22:30