Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (21/03)

Μεγάλη δράση σήμερα (21/03) τόσο σε Ελλάδα όσο και σε Ευρώπη, με την πρεμιέρα των play off της Super League 1 να ξεχωρίζει, με σπουδαία παιχνίδια.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις της Κυριακής (21/03):

13:30 Novasports 5HD 
Βερόνα – Αταλάντα Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 ΕΡΤ Sports 3 
Διαγόρας Ρόδου – Δόξα Δράμας Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD  
Γκρόιτερ Φιρτ – Νυρεμβέργη  Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD 
Χόφενχαϊμ – Μάιντς Bundesliga Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 3HD 
Κλαμπ Μπριζ – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 
Χανιά – Ξάνθη Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45  ΕΡΤ Sports 1 
Λεβαδειακός – Τρίκαλα Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 2 
ΟΦ Ιεράπετρας – Ιωνικός Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Χετάφε – Έλτσε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD 
Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο

15:30 COSMOTE SPORT 7 HD 
Τσέλσι – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ FA Cup Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 5HD 
Αλκμάαρ – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 24 HD 
Σαμπντόρια – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports Extra 1 
Ουντινέζε – Λάτσιο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD 
Γιουβέντους – Μπενεβέντο Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD 
Καρσίγιακα – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD 
Χέρτα Βερολίνου – Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Λειψία – Ράιν Νέκαρ Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
Ρίο Άβε – Μπελενένσες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD 
Γουέστ Χαμ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3
Ιωνικός – ΚΑΕ Λάρισα Basket League Μπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 8 HD 
Βιγιαρεάλ – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD 
Βαλένθια – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD

Ολυμπιακός – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD 
Μαϊάμι Χιτ – Ιντιάνα Πέισερς NBA Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD 
Λέστερ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ FA Cup Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Φράιμπουργκ – Άουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

 19:00 Novasports 3HD 
Φιορεντίνα – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD 
Βαλένθια – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD 
Ατλέτικο Μαδρίτης – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD 
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 
Παναθηναϊκός – Φοίνικας Σύρου Volley League Ανδρών Βόλεϊ

21:00 Novasports 5HD 
Άγιαξ – Ντεν Χάαχ Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD 
Μπόστον Σέλτικς – Ορλάντο Μάτζικ NBA Μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Άστον Βίλα – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD 
Τριέστε – Βενέτσια Lega Basket Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD 
Ρόμα – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Μπράγκα – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD 
Λιόν – Παρί Σεν Ζερμέν Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

23:15 COSMOTE SPORT 7 HD 
Σίρακους – Γουέστ Βιρτζίνια NCAA Μπάσκετ