Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (11/10)

Αρκετά πλούσιο είναι το σημερινό πρόγραμμα αθλητικών μεταδόσεων με τον αγώνα Ελλάδα-Μολδαβία στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής του UEFA Nations League αλλά και αρκετές ακόμα αναμετρήσεις για την ίδια διοργάνωση.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 Γαλλία

10:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Slovakiaring Μηχανοκίνητα

10:25 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP Γαλλία

10:55 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 Γαλλία

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD
WRC Ιταλία

12:05 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 Γαλλία

12:25 Eurosport 1
Τελικός διπλού γυναικών, Γαλλικό Όπεν Τένις

13:00 COSMOTE SPORT 9 HD
WRC Ιταλία

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπανταλόνα – Μπιλμπάο ACB Liga Endessa

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP Γαλλία

13:30 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Slovakiaring Μηχανοκίνητα

14:00 Novasports 1HD
ΑΕΚ Κ19 – Ολυμπιακός Κ19 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Λειψία – Φούσε Βερολίνου Liqui Moly Bundesliga χάντμπολ

14:30 Eurosport 2
Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία

15:10 COSMOTE SPORT 5 HD
Aramco Grosser Preis der Eifel Αγώνας

15:15 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 Γαλλία

15:55 Eurosport 1, ΕΡΤ Sports HD
Νόβακ Τζόκοβιτς – Ραφαέλ Ναδάλ Τένις

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Καζακστάν – Αλβανία UEFA Nations League

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ιρλανδία – Ουαλία UEFA Nations League

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Λοκομοτίβ Κουμπάν – Κάλεβ VTB United League

16:35 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto E Λε Μαν, Γαλλία – 2ος αγώνας

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
KPRF – Τιουμέν UEFA Futsal Champions League

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Φινλανδία – Βουλγαρία UEFA Nations League

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Νορβηγία – Ρουμανία UEFA Nations League

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Κροατία – Σουηδία UEFA Nations League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Ολλανδία UEFA Nations League

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αγγλία – Βέλγιο UEFA Nations League

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Γκραν Κανάρια – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endessa

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Μπαρτσελόνα – Μούρθια UEFA Futsal Champions League

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD
Ρωσία – Τουρκία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD
Σκωτία – Σλοβακία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Ισλανδία – Δανία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Κόσοβο – Σλοβενία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Πολωνία – Ιταλία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Ελλάδα – Μολδαβία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Γαλλία – Πορτογαλία UEFA Nations League

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Λας Βέγκας Έισις – Σιάτλ Στορμ WNBA Finals