Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (08/11)

Αμείωτη είναι η δράση, τόσο στη Σούπερ Λιγκ 1 όσο και στα κορυφαία πρωταθλήματα της Ευρώπης. Ο ΟΦΗ θα αντιμετωπίσει τον Ολυμπιακό στις 15:00 σε μία ενδιαφέρουσα αναμέτρηση, ενώ στην Αγγλία και στην Πρέμιερ Λιγκ, όλα τα φώτα πέφτουν πάνω στο μεγάλο ντέρμπι, ανάμεσα στην Μάντσεστερ Σίτι και την Λίβερπουλ.

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής (08/11):

COSMOTE SPORT 5

Προθέρμανση, Gran Premio de Europa
Moto 2 10:05

 

COSMOTE SPORT 5

Προθέρμανση, Gran Premio de Europa
Moto GP 10:35

 

COSMOTE SPORT 5

Gran Premio de Europa
Moto 3 11:45

 

COSMOTE SPORT 4

Φενέρμπαχτσε – Νταρουσάφακα
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 12:00

 

EUROSPORT

Λα Βουέλτα | 3ο Ετάπ (Γυναικών)
Ποδηλασία 12:30

 

COSMOTE SPORT 5

Gran Premio de Europa
Moto 2 13:05

 

NOVASPORTS 3

Ουτρέχτη – Αγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 13:15

 

NOVASPORTS 2

Λάτσιο – Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30

 

COSMOTE SPORT 7

Γουέστ Μπρομ – Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:00

 

COSMOTE SPORT 5

Gran Premio de Europa
Moto GP 14:30

 

COSMOTE SPORT 9

Σαν Πάουλι – Καρλσρούη
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας 14:30

 

NOVASPORTS 1

ΟΦΗ – Ολυμπιακός
Super League 15:00

 

EUROSPORT

Λα Βουέλτα | 18ο Ετάπ
Ποδηλασία 15:40

 

COSMOTE SPORT 8

Λέστερ – Γουλβς
Αγγλικό Πρωτάθλημα 16:00

 

COSMOTE SPORT 6

2020 ATP Masters 1000, Rolex Paris
Τένις 16:00

 

NOVASPORTS 2

Τορίνο – Κροτόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

 

NOVASPORTS 5

Τζένοα – Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

 

NOVASPORTS 4

Αταλάντα – Ιντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

 

COSMOTE SPORT 3

Βόλφσμπουργκ – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

 

COSMOTE SPORT 2

Χετάφε – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:00

 

COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Σοσιεδάδ – Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:15

 

NOVASPORTS 3

ΑΕΛ – Λαμία
Super League 17:15

 

NOVASPORTS 24

Φέγενορντ – Χρόνιγκεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 17:45

 

COSMOTE SPORT 8

2020 ATP 250, Sofia Open
Τένις 18:00

 

COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι – Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 18:30

 

COSMOTE SPORT 7

Γαλατάσαραϊ – Τόφας
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 19:00

 

COSMOTE SPORT 3

Λεβερκούζεν – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:00

 

NOVASPORTS 4

Μπολόνια – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

 

COSMOTE SPORT 4

Εστουντιάντες – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 19:30

 

COSMOTE SPORT 9

Πόρτο – Πορτιμονένσε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 19:30

 

ΕΡΤ3

ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΠΑΟΚ
Basket League 19:30

 

COSMOTE SPORT 8

Λεβάντε – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

 

COSMOTE SPORT 2

Βαγιαδολίδ – Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

 

NOVASPORTS 1

Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΟΚ
Super League 19:30

 

NOVASPORTS 4

Αϊντχόφεν – Βίλεμ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 21:00

 

COSMOTE SPORT 1

Άρσεναλ – Άστον Βίλα
Αγγλικό Πρωτάθλημα 21:15

 

NOVASPORTS 2

Μίλαν – Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45

 

COSMOTE SPORT 7

Μπενφίκα – Μπράγκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 22:00

 

COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Κύπελλο Μπάσκετ 22:00

 

NOVASPORTS 3

Λιόν – Σεντ Ετιέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα 22:00

 

NOVASPORTS 5

Φιλαντέλφια – Νιου Ινγκλαντ
MLS 22:40