Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (03/03)

Πλούσιο είναι για σήμερα Τετάρτη 3 Μαρτίου το τηλεοπτικό πρόγραμμα με αρκετές ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις. Τα βλέμματα τραβάει το ντέρμπι κορυφής του Εργοτέλη με τον Ιωνικό, ενώ πέρα της Super League 2, έχουμε και αναμετρήσεις του κυπέλλου Ελλάδας.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις της ημέρας:

12:00  COSMOTE SPORT 6 HD

ATP 500 Ρότερνταμ Τένις

13:30  ΕΡΤ Sports 4

Δόξα Δράμας – Χανιά  Super League 2

14:00 ΕΡΤ Sports 5

Διαγόρας Ρόδου – Ιεράπετρα Super League 2

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP 500 Ρότερνταμ Τένις

15:00 ΕΡΤ Sports 3

Λεβαδειακός – ΑΕ Καραϊσκάκης   Super League 2

15:00 ΕΡΤ Sports 2

Ξάνθη – Απόλλων Λάρισας  Super League 2

15:00 ΕΡΤ Sports 1

Ιωνικός – Εργοτέλης Super League 2

15:30 ΕΡΤ3

AO Τρίκαλα – Παναχαϊκή Super League 2

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP 500 Ρότερνταμ Τένις

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Ώρα Κυπέλλου Pregame ΠΑΣ Λαμία – ΠΑΟΚ Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Μαρία Σάκκαρη – Μάντισον Κιζ WTA 500 2021 Τένις

18:00 COSMOTE SPORT 2 HD

ΠΑΣ Λαμία – ΠΑΟΚ Κύπελλο Ελλάδας Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 4HD

Ούνικς Καζάν – Ανδόρρα   Eurocup Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Γαλατάσαραϊ – Μπεζιέ CEV Cup Γυναικών 2021 Βόλεϊ

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD

Ώρα Κυπέλλου Pregame Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD

Έσσεν – Χόλσταϊν Κίελ Κύπελλο Γερμανίας Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD

Σασσουόλο – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD

Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Μπέρνλι – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 1 HD

Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα Κύπελλο Ελλάδας Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Ώρα Κυπέλλου Postgame ΠΑΣ Λαμία – ΠΑΟΚ Ποδόσφαιρο

20:00 Novasports Extra 1

Λιόν – Ρεν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

20:00 Novasports 2HD

Μπασκόνια – Ολυμπιακός EuroLeague Μπάσκετ

20:30 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP 500 Ρότερνταμ Τένις

21:15 ΕΡΤ Sports 1

Ορτίτζια – Ολυμπιακός LEN Champions League Βόλεϊ

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Μαασέικ – Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης CEV Cup Ανδρών Βόλεϊ

21:45 Novasports 24 HD

Φιορεντίνα – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD

Λεπτό προς λεπτό Serie A Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 3HD

Λειψία – Βόλφσμπουργκ Κύπελλο Γερμανίας Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 1HD

Μίλαν – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 5HD

Αρμάνι Μιλάνο – Φενέρμπαχτσε EuroLeague Μπάσκετ

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD

Ώρα Κυπέλλου Postgame Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 24 HD

Χέρενφεν – Άγιαξ   Κύπελλο Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports Extra 1

Λιλ – Μαρσέιγ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Μπαρτσελόνα – Σεβίλλη Κύπελλο Ισπανίας Ποδόσφαιρ

22:15 SPORT 3 HD

Κρίσταλ Πάλας – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP 500 2021 ABN AMRO World Tennis Tournament Τένις