ΕΠΣΗ: Ορίστηκαν οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (17-18/10)

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ηρακλείου οι διαιτητές και οι βοηθοί των αγώνων του σαββατοκύριακου 18 και 19 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ
Α1 ΕΠΣΗ  – 2η αγωνιστική
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 – 16:00
ΜΟΙΡΕΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΜΟΙΡΩΝ Βασάκης Γ. Ε. Κλαμπατσέας Χ. Κυριακόπουλος Κ.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Βισκαδούρος Μ. Παπαδάκης Μ. Ζαφείρης Α.
ΜΙΝΩΙΚΗ – ΓΟΡΤΥΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Πατεμτζής Γ. Μαυραντωνάκης Α. Μπλαβάκης Ε.
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 – 16:00
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ζαφείρης Α Κυριακόπουλος Κ. Μπλαβάκης Ε.
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Βασάκης Γ. Ε. Γαρεφαλάκης Κων. Μ. Σταυράκης Γ.
ΠΑΝΟΜ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΜΑΛΙΩΝ Σαμιωτάκης Ε. Βισκαδούρος Α. Βισκαδούρος Α., Χριστουλάκης Ε.
Α2 ΕΠΣΗ  – 1ος όμιλος – 2η αγωνιστική
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 – 16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΠΟΑ Μανδαλενάκης Ε. Τσαμπουράκης Γ. Μάτσας Κ.
ΛΙΝΤΟ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΙΝΤΟ Χαραλαμπάκης Ε. Κρασαγάκης Χ. Σφακιανάκης Δ.
ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Δρακωνάκης Ε. Κατσογιάννης Η. Βασιλάκης Α.
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 – 16:30
ΜΟΧΟΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΜΟΧΟΥ Σαμιωτάκης Ε. Μπλαβάκης Ε. Σαρόγλου Ε.
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 – 11:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Γαρεφαλάκης Κων. Μ. Βασάκης Γ. Ε. Σταυράκης Γ.
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 – 12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΙΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Μπαλίδης Α. Αναστασιάδης Δ. Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
Α2 ΕΠΣΗ  – 2ος όμιλος – 2η αγωνιστική
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 – 16:45
ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΡΡΩΝ Δασκαλάκης Α. Θέμελη Π. Καζόγλου Χ.
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 – 15:30
ΟΦΑΜ – ΡΑΥΚΟΣ ΛΙΝΤΟ Μαυραντωνάκης Ν. Ξυπάκης Γ. Σκρεπέτος Σ.
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 – 16:00
ΑΣΗΜΙ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Σφακιανάκης Δ. Μασέλη Φ. Κέφης Δ.
ΡΟΥΒΑΣ – ΑΣΙΤΕΣ ΔΑΦΝΩΝ Μαυραντωνάκης Ι. Κλαμπατσέας Χ. Ψαλιδάκης Σ.
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΓΟΗ Βισκαδούρος Μ. Νικολακάκης Β. Καρατζάς Γ.
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – Ε.Γ.Ο.Η ΑΝΩΓΕΙΩΝ Ζιούτος Κ. Κατσογιάννης Η. Περτσελάκης Γ.
Β1 ΕΠΣΗ – 1η αγωνιστική
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 – 16:00
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΕΓΟΗ Δασκαλάκης Ι. Μπεκιράκης Ι. Κοκολάκης Μ.
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 – 19:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΟΑ Περτσελάκης Γ. Ρεμεδιάκης Γ. Μουλακάκης Κ.
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 – 18:30
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΛΙΝΤΟ Ξυπάκης Γ. Μαυραντωνάκης Ν. Ζουρμπάκης Α.
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 – 19:00
ΓΑΡΙΠΑ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακόπουλος Κ. Ζαφείρης Α. Μπλαβάκης Ε.
Β2 ΕΠΣΗ – 1η αγωνιστική
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 – 12:00
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΥΛΙΣΟΥ Κατσογιάννης Η. Ζιούτος Κ. Περτσελάκης Γ.
ΘΕΡΙΣΣΟΣ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΛΙΝΤΟ Παπαδοσπυριδάκης Ε. Τζανάκη Μ. Μαζοκοπάκης (ΜΑΘ) Ζ.
ΔΑΦΝΕΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Κλαμπατσέας Χ. Μαυραντωνάκης Ι  Ψαλιδάκης Σ.
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 – 16:00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΖΑΡΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Παπαδάκης Φ. Ρεμιδιανάκης Δ. Φανουράκη Μ.
Γ ΕΠΣΗ – 1η αγωνιστική
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 – 16:00
ΡΟΔΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Ζιούτος Κ. Κωνσταντάκη Μ. Κέφης Δ.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Ρεμιδιανάκης Δ. Τζανάκη Μ. Δερμιτζάκης Ν.
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 – 16:30
ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΙΝΙ ΑΓ. ΔΕΚΑ Καρατζάς Γ. Μασέλη Φ. Σκρεπέτος Σ.
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 – 12:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Δρακωνάκης Ε. Ρεμεδιάκης Γ. Τζατζαράκης Δ.
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 – 16:00
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΚΟΡΑΚΑΣ ΜΟΙΡΩΝ Σαρόγλου Ε. Μπεκιράκης Ι. Μουλακάκης Κ.