Τα αποτελέσματα της Κυριακής (01/11)

Ολοκληρώθηκε η πλειοψηφία των σημερινών αναμετρήσεων από τα γήπεδα της ΕΠΣ Ηρακλείου, όπως επίσης και όλων των αγώνων του 10ου ομίλου της Γ Εθνικής. Συγκεντρωτικά παρακάτω, όλα τα σημερινά αποτελέσματα. 

Γ Εθνική – 10ος όμιλος:

01/11/20
ft
01/11/2015:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.1
31Λαθούρης
1 - 1
ft
ΗΡΟΔΟΤΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ1
27Μυλωνάς
ft
01/11/2015:00
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ2
2 - 1
ft
ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ1
ft
01/11/2015:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ1
4Μαρτίνες
1 - 1
ft
ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ1
34Ολιβέιρα
ft
01/11/2015:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ1
41Μπουρνέλης
1 - 2
ft
ΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣ2
73Καστελλιανάκης92Φραγκουλάκης
ft
01/11/2015:00
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ4
4 - 1
ft
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ1
ft
01/11/2015:00
ΑΟΑΝΑΟΑΝ2
2 - 3
ft
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ3
13Μαζιώτης34Βαρουξάκης44Κόλα
ft
01/11/2015:00
ΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣ1
73Τοπούζης
1 - 1
ft
ΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣ1
67Σφυρογιαννάκης

Α1 ΕΠΣΗ:

01/11/20
ft
01/11/2015:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ4
17Κοζορώνης60Μπερνάρντο65Μπερνάρντο80Κοζορώνης
4 - 2
ft
ΠΑΝΟΜΠΑΝΟΜ2
19Συσκάκης30Κολιακουδάκης
ft
01/11/2015:00
ΟΦΑΟΦΑ0
0 - 1
ft
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ1
ft
01/11/2015:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑΤΡΙΤΩΝΙΑ0
45Πιρουνάκης
0 - 5
ft
ΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑ5
24Μαραθιανός45Πήλιος46Μαραθιανός48Μαραθιανός50Σακλαμάκης

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος:

01/11/20
ft
01/11/2012:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ0
0 - 1
ft
ΓΟΥΒΕΣΓΟΥΒΕΣ1
8Ξανθάκης
ft
01/11/2012:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ4
23Μποζατζίδης37Τριανταφυλλάκης69Μποζατζίδης96Τριανταφυλλάκης
4 - 1
ft
ΔΙΑΣΔΙΑΣ1
58Κεγιαδάκης
ft
01/11/2015:00
ΜΟΧΟΣΜΟΧΟΣ1
25Σούρσος
1 - 3
ft
ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ3
20Παπαδομιχελάκης35Ξυλούρης60Σαμπροβαλάκης

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος:

01/11/20
ft
01/11/2012:00
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ5
35Ζαχαριουδάκης40Λαυρεντίου81Χουρίδης83Κρυοβρυσανάκης91Χουρίδης
5 - 1
ft
ΡΑΥΚΟΣΡΑΥΚΟΣ1
26Γωνιανάκης
ft
01/11/2015:00
ΟΦΑΜΟΦΑΜ1
80Οικονομάκης
1 - 2
ft
ΑΣΗΜΙΑΣΗΜΙ2
29Χατζάκης49Αρντίν
ft
01/11/2015:00
ΦΑΙΣΤΟΣΦΑΙΣΤΟΣ1
60ΠαπαδάκηςΓ
1 - 0
ft
ΕΓΟΗΕΓΟΗ0
ft
01/11/2015:00
ΡΟΥΒΑΣΡΟΥΒΑΣ1
61Ξημεράκης
1 - 2
ft
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ2
10Παγκαλάκης70Βιτώρος
ft
01/11/2015:00
ΑΣΙΤΕΣΑΣΙΤΕΣ3
44Κοζορώνης62Ρουμπάκης88Μερκουλίδης
3 - 2
ft
ΤΥΛΙΣΟΣΤΥΛΙΣΟΣ2
60Λέκα80Μανιουδής
ft
01/11/2015:00
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
45Σχοιναράκης
1 - 1
ft
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ1
35Βαλαμούτσουνος

Β1 ΕΠΣΗ:

01/11/20
ft
01/11/2018:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣΤΗΓΑΝΙΤΗΣ3
30Μιχελής57Σπινθουράκης68Στεφανάκης
3 - 2
ft
ΑΟΚΑΟΚ2
35Κλαπάκης40ΠαπαδάκηςΓ
ft
01/11/2018:30
ΓΑΡΙΠΑΓΑΡΙΠΑ1
75Βανταράκης
1 - 5
ft
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ5
5Μπάλλας38ΚουρουγκιαβούρηςΜ45Κυριακάκης70Μαγάκης90ΚουρουγκιαβούρηςΜ

Β2 ΕΠΣΗ:

01/11/20
ft
01/11/2012:00
ΔΑΦΝΕΣΔΑΦΝΕΣ5
35Κορνηλάκης50Καρτσώνης55Αργυρούδης78Πηδαράκης85Πηδαράκης
5 - 1
ft
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ1
17Χασουράκης
ft
01/11/2012:00
ΘΕΡΙΣΟΣΘΕΡΙΣΟΣ0
0 - 2
ft
ΚΑΝΑΡΙΑΚΑΝΑΡΙΑ2
40Γκιώνης75Ντίσα
ft
01/11/2012:00
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ3
30Πατεράκης71Δίπλας90Γεωργαλάς
3 - 0
ft
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΜΑΡΑΘΩΝΑΣ0
ft
01/11/2015:00
ΠΑΛΙΑΝΗΠΑΛΙΑΝΗ6
2Ποτηράκης8Κοσμαδάκης30Κοσμαδάκης35Σπινθουράκης40Οικονομάκης50Ποτηράκης
6 - 1
ft
ΖΑΡΟΣΖΑΡΟΣ1
28ΑλμπαντάκηςΒ

Γ ΕΠΣΗ:

01/11/20
ft
01/11/2011:30
ΡΟΔΙΑΡΟΔΙΑ4
15Μαραυγάκης25Βαμβουκάκης40Κούβακας80Ανδρουλάκης
4 - 1
ft
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ1
45Μακρυδάκης
ft
01/11/2012:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ2
50Τσακαλάκης70Τσακαλάκης
2 - 1
ft
ΧΕΙΜΑΡΟΣΧΕΙΜΑΡΟΣ1
68Δαριβιανάκης